Punkt. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń. Klasa 4. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę

Punkt. Język niemiecki. Podręcznik. Klasa 4 Szkoła podstawowa. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę Podręcznik Punkt 4 składa się z czterech rozdziałów oraz części uzupełniającej o zwyczajach świątecznych w Niemczech. W poszczególnych rozdziałach znajdują się różnorodne ćwiczenia oraz...
54,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 41,04 zł

Opis

Punkt. Język niemiecki. Podręcznik. Klasa 4 Szkoła podstawowa. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę

Podręcznik Punkt 4 składa się z czterech rozdziałów oraz części uzupełniającej o zwyczajach świątecznych w Niemczech. W poszczególnych rozdziałach znajdują się różnorodne ćwiczenia oraz również przystępne, poprzedzone przykładami komentarze gramatyczne i krótkie informacje realioznawcze, które urozmaicą lekcje i zachęcą uczniów do poznawania języka niemieckiego. Podręcznik zawiera zabawne ilustracje, piosenki, rymowanki, zabawy językowe i prace projektowe, idealnie dopasowane do poziomu rozwoju i zainteresowań dzieci w klasie 4, dzięki czemu uczniowie są zmotywowani do nauki.  

Tematyka podręcznika odpowiada realiom współczesnego, bliskiego dzieciom świata, dzięki czemu jest interesująca dla uczniów. Rozdział Wie geht’s? wprowadza leksykę i konstrukcje językowe potrzebne do nawiązywania kontaktów towarzyskich oraz do podtrzymywania prostej rozmowy. Rozdział drugi Familie und Freunde jest poświęcony tematyce związanej z życiem prywatnym: rodzinnym i towarzyskim, umożliwiającej przedstawienie siebie, swoich bliskich, znajomych, przyjaciół oraz upodobań: swoich i innych osób. Rozdział kolejny Schule stanowi wprowadzenie do tematu edukacja: uczenie się, przybory szkolne, przedmioty nauczania i zajęcia pozalekcyjne. Rozdział czwarty Ich habe immer viel zu tun rozwija znajomość środków językowych związanych z umiejętnościami i zainteresowaniami. Każdy rozdział kończy słowniczek tematyczny ułatwiający samodzielne powtórki i przygotowanie do sprawdzianu. 

Podręcznik zawiera cztery moduły powtórzeniowe Das kannst du schon!, które umożliwiają sprawdzenie postępów w nauce słuchania, czytania, pisania i mówienia oraz przygotowanie do testu sprawdzającego: Teste dich selbst!. Część uzupełniająca Frohes Fest! obejmuje tematykę związaną ze świętami i uroczystościami (adwentem, Bożym Narodzeniem i Wielkanocą) w Niemczech, która pomaga rozbudzić w uczniach zainteresowanie językiem niemieckim. Na końcu podręcznika uczniowie znajdą zestawienie najważniejszych zagadnień gramatycznych oraz słownik wszystkich wyrazów z książki, pomocne w samodzielnej nauce.

W podręczniku znajduje się kod do pobrania nagrań audio.

 


Punkt. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 4. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę Szkoła podstawowa


W Zeszycie ćwiczeń Punkt 4 znajdziesz różnorodne ćwiczenia leksykalno-gramatyczne do każdego z czterech rozdziałów pierwszej części podręcznika Punkt 4.

Różnorodne, bogato ilustrowane ćwiczenia pomogą ci rozwijać sprawności językowe. Gwarantują one systematyczny trening i utrwalenie materiału wprowadzonego w podręczniku.

FAQ

Sprawdź często zadawane pytania i odpowiedzi

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Ten szkolny niezbędnik Punkt. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń. Klasa 4. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę został przygotowany przez Wydawnictwo WSiP.

 
Jak mogę sprawdzić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.

 
Kilka słów o wydawcy tego podręcznika szkolnego:
Od 1945 r., Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) produkują wysokiej jakości materiały edukacyjne dla uczniów i nauczycieli w Polsce. Publikując 25 tys. tytułów z łącznym nakładem ponad 2 mld sztuk, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne są jednym z najbardziej znanych publikacji w Polsce. Wydawnictwo specjalizuje się w publikacji różnorodnych materiałów, takich jak podręczniki, poradniki, kursy i repetytoria. WSiP rozwija też nowoczesne serwisy edukacyjne, jak WSiPnet, oferujące elektroniczne podręczniki, a także prowadzi Klub Nauczyciela.
 
Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, dzięki czemu wygodnie korzysta się z niego nawet na szkolnym korytarzu.

 
Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.

 
Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - Punkt. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń. Klasa 4. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>