Seria Akademia Malucha


"Akademia malucha" to świetna, rozwijająca seria dla wszystkich dzieci, które nie rozpoczęły jeszcze nauki w szkole i zaczynają uczyć się samodzielnie w domu wraz z rodzicami.

Czy Twoje dziecko jest ciekawe świata i chłonie wiedzę jak gąbka? Nic dziwnego! Kilkulatki przyswajają ogromną ilość nowych informacji każdego dnia. Warto wspierać ich rozwój,
wybierając książeczki z serii "Akademia malucha".

Pozycje z serii "Akademia malucha" są skierowane do kilkuletnich maluchów. Każda książeczka została inaczej zaprojektowana i skonstruowana, aby w różnym wieku można było sięgnąć po odpowiednią z nich. W książeczkach znajdziemy zadania dla dwulatka, jak i czterolatka: wszystkie różnią się poziomem trudności, dopasowaniem literek, poleceń, obrazków. Wszystko po to, aby nasze dzieci odczuwały radość z nauki i nie poczuły, że jest to coś ponad ich siły.

Ponieważ pierwsze lata w życiu każdego dziecka są kluczowe dla jego rozwoju, warto sięgać rozwiązania wspomagające rozwój kluczowych umiejętności już od najmłodszych lat.

Nie warto marnować tego cennego dla rozwoju dziecka czasu na oglądanie telewizji lub zabawę telefonem. Książeczki z serii "Akademia malucha" pomagają poznać świat, rozwijają wyobraźnię i zdolności motoryczne. Ćwiczą umiejętność trzymania ołówka i kredki.

Dzieci poznają zwierzęta, kolory, przedmioty, kształty. Wszystko co je otacza, nabiera barw i zachęca do wspólnej zabawy. Do książek dołączone zostały naklejki, dlatego dziecko może samodzielnie konstruować świat i w dowolnych miejscach dołączać kolejne elementy.

"Akademia malucha" to ogromny wybór książeczek edukacyjnych, niezbędnych do kształtowania odpowiedniego rozwoju i wychowania naszych dzieci. Pozwalają zagospodarować czas, a nauka i ćwiczenie umiejętności sprawia maluchom ogromną frajdę.
Zadania dla dwulatka. Akademia malucha -16%
w magazynie
Świat 5-latka zeszyt pierwszy -36%
w magazynie
Akademia malucha - Maluchy. Kolorowanka -21%
wysyłka do 72 godzin
Akademia Malucha. Kolorowanka z naklejkami -4%
wysyłka do 72 godzin
Akademia malucha - Maluchy. Kolory -21%
wysyłka do 72 godzin
Akademia malucha. 5-late. Zeszyt 3. Naklejki -41%
wysyłka do 72 godzin
5-latek akademia malucha zeszyt 2 -38%
wysyłka do 72 godzin
Akademia malucha. Kształty + CD -38%
wysyłka w 5 dni
Akademia malucha - Małe zwierzątka z nak. -27%
wysyłka do 72 godzin
Akademia malucha - Maluchy. Zabawki -27%
wysyłka do 72 godzin
Akademia malucha - Maluchy. Obrazki 2-3 lata -26%
wysyłka do 72 godzin
Akademia malucha - Maluchy. Przeciwieństwa -21%
wysyłka do 72 godzin
Akademia malucha - Maluchy. Kształty -21%
wysyłka do 72 godzin
Akademia malucha - Maluchy. Kolorowanka -27%
wysyłka do 72 godzin
Akademia malucha - Maluchy. Linie -27%
wysyłka do 72 godzin
Akademia malucha - Rysuję i naklejam. -26%
wysyłka do 72 godzin
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe