Seria Bajki Do Czytania


“Bajki do czytania” to zbiór najpiękniejszych bajek dla dzieci, które rozwijają ich wyobraźnię i zachęcają do nauki samodzielnego czytania.


Bajki do czytania pomagają w rozwoju dziecka i pozytywnie wpływają na wiele aspektów funkcjonowania. Bez wątpienia to doskonały wybór na wieczór, wspólne popołudnie lub daleką podróż z maluchem. Sięgając po nie, mamy do wyboru idealne książeczki z wieloma ciekawymi historiami.

Seria zawiera zarówno bajki dla młodszych dzieci, jak: “Czerwony Kapturek”, “Kopciuszek” i “Śpiąca Królewna”, a także pozycje przeznaczone dla tych nieco starszych. Wybrać możemy nie tylko ze względu na upodobania dziecka, ale i jego wiek oraz moment rozwoju. Czytanie bajek rozwija wyobraźnię, zmusza do myślenia i wpływa na kreatywność. W końcu nie są to historie przedstawione w komputerze lub telewizji, a dzieją się w naszej głowie i to właśnie tam tworzymy ich świat. Czytanie przed snem uspokaja dziecko, pozwala się wyciszyć, ukoić nerwy i tworzy intymną chwilę między maluchem i rodzicem. To moment przytulenia, wysłuchania ciekawej historii i idealny sposób na zapewnienie sobie spokojnego i długiego snu. Bez wątpienia niezbędna jest do tego oczywiście odpowiednia lektura.

Seria “Bajki do czytania” zadowoli nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Sięgając po różnorodne pozycje, możemy zachęcić większe dzieci do nauki lub ćwiczenia czytania. Wykorzystując książeczki w przedszkolu lub szkole, sprawiamy, że czas płynie o wiele przyjemniej i może przynieść wiele korzyści. Wspólnie spędzone popołudnie w domu wcale nie musi oznaczać włączonej telewizji, zabawy telefonem lub gry na komputerze. O wiele cenniejsze są chwile łączące przyjemne z pożytecznym, w tym przypadku zabawę, relaks i naukę. Wybierając serię “Bajki do czytania”, otrzymujemy szeroki wachlarz możliwości i sprawdzone pozycje, które z pewnością spodobają się niejednemu maluchowi!

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe