Seria Fizyka Z Plusem


"Fizyka z plusem" to seria zawierająca książki, podręczniki i zeszyty ćwiczeń z fizyki, które przydadzą się w szkole i są w pełni zgodne z aktualną podstawą programową.

Dla wielu przyswojenie fizyki stanowi ogromny problem w szkole. Zrozumienie, jak funkcjonuje otaczający nas świat, czym jest materia i jak wygląda kosmos, wymaga wysiłku. Jako pomoc na
każdym etapie uczenia się, możemy sięgnąć po podręczniki z serii "Fizyka z plusem". Gwarantują nam, że zdobywane informacje są dokładnie sprawdzone, rzetelne i zgodne z aktualnie obowiązującą podstawą programową.

W serii "Fizyka z plusem" znajdziemy podręczniki i przydatne zeszyty ćwiczeń. Te pierwsze zaopatrzą nas w niezbędną wiedzę i wytłumaczą nawet najbardziej zawiłe kwestie. Zeszyty ćwiczeń przydadzą się podczas praktyki i sprawdzenia, czy teoria została odpowiednio przyswojona.

Seria "Fizyka z plusem" rozwija wiedzę na temat otaczającego świata. Fizyka wcale nie musi być trudna i niezrozumiała, wystarczy odpowiednio podejść do tematu. To jest możliwe z odpowiednią literatury, która stanowi bazę dla nauki i pozwala na dalszy rozwój wiedzy.

Czy jesteś gotowy na kolejny etap przygody z niesamowitą fizyką?
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 40,14 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 17,50 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 40,14 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 17,55 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 27,10 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 44,39 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 57,64 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 7,60 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe