Seria Kraina Lodu


“Kraina lodu” to jedna z najbardziej popularnych i znanych bajek ostatnich lat. Wkrocz w zimowy świat wraz z Anną, Elsą i uwielbiającym ciepło bałwankiem Olafem!

Drzwi do fantastycznej Krainy Lodu stoją przed Tobą otworem! Czy znasz osobę, która nie potrafiłaby zanucić najpopularniejszego utworu, pochodzącego ze ścieżki dźwiękowej tego absolutnego hitu ostatnich lat? Kraina Lodu pomimo upływu czasu, nadal bije rekordy popularności!

Amerykański film animowany wyprodukowany przez wytwórnię Walt Disney Pictures powstał w 2013 roku i do tej pory cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony odbiorców. Obraz został nagrodzony dwoma Oscarami za najlepszy film animowany oraz najlepszy soundtrack 2013 roku. Główni bohaterowie “Frozen”: Anna, Elsa i niesforny bałwan Olaf spotkali się ze szczególną sympatią ze strony najmłodszych widzów. Głosu siostrom użyczyły Kristen Bell i Idina Menzel.

Kiedy niezwykły dar Elsy wymyka się spod kontroli, ta postanawia uciec i zostawić królestwo Arendelle w spokoju. Anna wyrusza na poszukiwania siostry, ponieważ nie wierzy, że może ona stanowić jakiekolwiek niebezpieczeństwo. Pomaga jej bałwan Olaf i poznany tajemniczy chłopak z reniferem i saniami. Tak zaczyna się jedna z najpopularniejszych bajek wytwórni Walt Disney Pictures. To również dobra lekcja na temat tego, czym jest miłość, wierność i lojalność oraz że warto dbać o swoich bliskich niezależnie od okoliczności! W świecie Krainy Lodu nigdy nie zostajesz sam, nawet w najgorszych tarapatach!

W 2017 roku powstał także film animowany pod tytułem “Kraina Lodu. Przygoda Olafa”. W “Olaf's Frozen Adventure” znów spotkamy się z trójką wiernych przyjaciół. Na kanale Disney Channel możemy także śledzić mniejsze produkcje filmowe, takie jak: “Kraina Lodu. Światła Północy” czy “Kraina Lodu. Wielka Księga Opowieści”.

Seria “Kraina Lodu” obfituje w wiele propozycji. W swojej bogatej ofercie posiadamy produkty z wizerunkiem trójki sympatycznych bohaterów, jak również motywami pochodzącymi bezpośrednio z filmu animowanego. Polecamy całą gamę produktów szkolnych, takich jak: zeszyty, kredki, ołówki, długopisy, piórniki czy teczki. Oprócz tego posiadamy również książki, karty, gry planszowe, puzzle, kolorowanki, akcesoria i zabawki, które z pewnością wywołają uśmiech na niejednej dziecięcej twarzy. Aby zapoznać się z naszą pełną ofertą, w pełni zgodną z produktami Walt Disney, zapraszamy do poniższego katalogu.
 
Polecamy w szczególności następujące pozycje:
 
“Kraina Lodu. Święto końca zimy" - Pozycję będącą elementem serii “Opowieści z Arendelle”, w której siostry Anna i Elsa świętują nadejście długo wyczekiwanej wiosny. W skład cyklu wchodzą również: “Kraina Lodu. Idealny letni dzień Olafa”, “Kraina Lodu. Niesforne trollątka”, ”Kraina Lodu. Noc wigilijna Olafa”, “Kraina Lodu. Zamorskie podróże”, “Kraina Lodu. Topniejące serca” oraz “Kraina Lodu. Czar dzieciństwa”.

“Anna i Elsa. Magia i wspomnienia” - Tytuł przedstawiający relację sióstr, która łączyła je za czasów ich beztroskiego dzieciństwa. W skład serii “Anna i Elsa” wchodzą również: “Anna i Elsa. Niezwykły wynalazek”, “Anna i Elsa. Gorące powitanie” oraz pozycje anglojęzyczne “Anna & Elsa. The Arendelle Cup” a także “Anna & Elsa. All Hail the Queen”.

“Kraina Lodu. Opowieść filmowa" - 58 stronicową książkę opartą bezpośrednio na filmowym pierwowzorze.

Kraina lodu. Bawię się i uczę. ABC -13%
wysyłka do 72 godzin
Kraina lodu. Bawię się i uczę. 123 -13%
wysyłka do 72 godzin
Kraina Lodu wycinanki tworzymy obrazki 3D CUT-1 -13%
wysyłka do 72 godzin
Kraina Lodu moje bazgrołki DDB-3 -13%
wysyłka do 72 godzin
Rysujemy Szlaczki. Kraina Lodu -13%
w magazynie
Kraina Lodu światła północy neonowanki NEO-2 -3%
wysyłka do 72 godzin
Kraina lodu. Kreatywne rysowanki -3%
wysyłka do 72 godzin
Kraina Lodu moje mozaiki i piksele PIX-1 -13%
wysyłka do 72 godzin
Kraina lodu II. Zadania do zmazywania -13%
w magazynie
Kraina Lodu. Sekretnik. Anna 98 kartek -13%
w magazynie
Kraina lodu II. Moc przygody -3%
wysyłka do 72 godzin
Kraina Lodu II. Szlaczki i literki -13%
wysyłka do 72 godzin
Kraina Lodu 2 Wyjątkowy czas MASK-9101 -18%
wysyłka w 4 dni
Kraina lodu. Ćwiczę szlaczki -13%
w magazynie
Kraina Lodu. Sekretnik Anna -13%
17,31 zł 19,90 zł
Kraina Lodu. Sekretnik Anna
w magazynie
wysyłka do 72 godzin
Disney Kraina Lodu 2 Maskotka Elsa 25cm Simba -18%
wysyłka do 72 godzin
Disney Kraina Lodu 2 Maskotka Chunky Olaf 25cm Simba -6%
wysyłka do 72 godzin
Disney Kraina Lodu 2 Maskotka Anna 25cm Simba -4%
wysyłka w 4 dni
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe