Kubu¶ Puchatek - zabawki, kolorowanki, ksi±żki, maskotki


Polecamy produkty z serii Kubu¶ Puchatek

“Kubu¶ Puchatek” to wci±gaj±ca seria ksi±żek o przygodach Kubusia Puchatka. Mi¶ z wielkim sercem i małym rozumem jeszcze nie raz urzeknie młodych Czytelników!

Przygody Kubusia Puchatka zna chyba każde dziecko na ¶wiecie. Niezwykła seria ksi±żek autorstwa Alana Milne'a od wielu lat go¶ci w sercach młodych Czytelników. Kubu¶ Puchatek to postać pełna uroku i swoistego wdzięku. Mi¶ o małym rozumku rozbraja swoimi słowami niejednego smutasa. Ksi±żki opowiadaj±ce o przygodach Kubusia Puchatka i jego przyjaciół s± pełne liryzmu i na pewno m±dro¶ci. Stanowi± one już klasykę literatury dziecięcej, a to, co dzieje się w Stumilowym Lesie zachwyca kolejne młode pokolenia.

Opowie¶ć rozgrywa się w magicznej krainie Stumilowego Lasu. Tytułowy Kubu¶ Puchatek i Krzy¶, Prosiaczek, Tygrys, Królik, Kłapouchy oraz Maleństwo to paczka przyjaciół, która przeżywa niesamowite perypetie, pełne trudno¶ci, ale też i optymizmu. Zawsze mog± na siebie liczyć, wspieraj± się, mimo, że każde z nich jest inne, każde ma swoj± wyj±tkow± osobowo¶ć. Dzieci mog± czerpać z ksi±żek o Kubusiu Puchatku inspirację i otuchę. Można nawet okre¶lić tę literaturę jako filozoficzn±. Głębokie refleksje kryj± się pod prostymi z pozoru wypowiedziami.

Chatka Puchatka stała się miejscem spotkań przyjaciół ze Stumilowego Lasu i azylem spokoju. To tu wła¶nie spędzaj± ¶więta, urodziny i wszystkie okazje, dzięki którym mog± cieszyć się swoj± obecno¶ci±. Alan Alexander Milne nie spodziewał się zapewne, że stworzone przez niego postacie tak idealnie trafi± do dziecięcej wyobraĽni. “Kubu¶ Puchatek” przekazuje liczne warto¶ci oraz chwali lojalne i wierne swoim zasadom postępowanie. Nie znajdziemy tu przemocy ani agresji, co stanowi ogromny atut każdej ksi±żki. Opowie¶ci o Kubusiu Puchatku obfituj± w żart, dobry humor ale i pokazuj±, czym jest prawdziwa i niezachwiana przyjaĽń.

W serii “Kubu¶ Puchatek” odnajdziemy także audiobooki, koszulki do kolorowania, puzzle, grę memo z bohaterami ksi±żki, szablony do malowania, a także opowie¶ci filmowe, takie jak: “Kubu¶ Puchatek i Hefalumpy”, “Kubu¶ Puchatek i Przyjaciele” oraz “Kubu¶ Puchatek i Miododajne Drzewo”. Z pewno¶ci± młodzi fani i młode fanki przyjaciół ze Stumilowego Lasu znajd± tutaj co¶ dla siebie. Pogoda ducha i poczucie humoru Kubusia Puchatka rozbawi± nie tylko dzieci, ale także rodziców, opiekunów. Warto sięgn±ć po dziecięc± literaturę najwyższej klasy z serii “Kubu¶ Puchatek”. Chatka Puchatka stoi przed Wami otworem!

A.A. Milne (Alan Alexander Milne) - brytyjski pisarz, urodził się 18 stycznia 1882 roku w Hampstead, zmarł 31 stycznia 1956 roku w Hartfield. Uznanie w¶ród czytelników zyskał głównie za spraw± przygód Kubusia Puchatka.

Kubu¶ Puchatek -15%
21,17 zł 24,90 zł
Kubu¶ Puchatek
w magazynie
Puzzle 60 el. Małe co nieco Trefl -14%
wysyłka w 4 dni
Puzzle 30 el. K±piel Prosiaczka Trefl -15%
wysyłka do 72 godzin
Kubu¶ i przyjaciele już ¶więta -8%
wysyłka do 72 godzin
Puzzle maxi 24 el. Supercolor. Winnie the Pooh Clementoni -11%
wysyłka do 72 godzin
Puzzle ramkowe 15 el. Wyprawa po skarb Trefl -6%
wysyłka w 4 dni
wysyłka w 4 dni
Disney WTP Tygrysek Plusz 35cm -4%
wysyłka w 4 dni
Disney WTP Kłapouchy Plusz 35cm Simba -17%
wysyłka w 4 dni
Disney WTP Tygrysek 25cm Simba -16%
wysyłka do 72 godzin
Disney WTP Kubu¶ Puchatek Plusz 25cm Simba -16%
wysyłka w 5 dni
Puzzle 2 x 20 el. Kubu¶ Clementoni -29%
wysyłka w 4 dni
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe