Seria Kubuś Puchatek

Polecamy produkty z serii Kubuś Puchatek

 

“Kubuś Puchatek” to wciągająca seria książek o przygodach Kubusia Puchatka. Miś z wielkim sercem i małym rozumem jeszcze nie raz urzeknie młodych Czytelników!

Przygody Kubusia Puchatka zna chyba każde dziecko na świecie. Niezwykła seria książek autorstwa Alana Milne'a od wielu lat gości w sercach młodych Czytelników. Kubuś Puchatek to postać pełna uroku i swoistego wdzięku. Miś o małym rozumku rozbraja swoimi słowami niejednego smutasa. Książki opowiadające o przygodach Kubusia Puchatka i jego przyjaciół są pełne liryzmu i na pewno mądrości. Stanowią one już klasykę literatury dziecięcej, a to, co dzieje się w Stumilowym Lesie zachwyca kolejne młode pokolenia.

Opowieść rozgrywa się w magicznej krainie Stumilowego Lasu. Tytułowy Kubuś Puchatek i Krzyś, Prosiaczek, Tygrys, Królik, Kłapouchy oraz Maleństwo to paczka przyjaciół, która przeżywa niesamowite perypetie, pełne trudności, ale też i optymizmu. Zawsze mogą na siebie liczyć, wspierają się, mimo, że każde z nich jest inne, każde ma swoją wyjątkową osobowość. Dzieci mogą czerpać z książek o Kubusiu Puchatku inspirację i otuchę. Można nawet określić tę literaturę jako filozoficzną. Głębokie refleksje kryją się pod prostymi z pozoru wypowiedziami.

Chatka Puchatka stała się miejscem spotkań przyjaciół ze Stumilowego Lasu i azylem spokoju. To tu właśnie spędzają święta, urodziny i wszystkie okazje, dzięki którym mogą cieszyć się swoją obecnością. Alan Alexander Milne nie spodziewał się zapewne, że stworzone przez niego postacie tak idealnie trafią do dziecięcej wyobraźni. “Kubuś Puchatek” przekazuje liczne wartości oraz chwali lojalne i wierne swoim zasadom postępowanie. Nie znajdziemy tu przemocy ani agresji, co stanowi ogromny atut każdej książki. Opowieści o Kubusiu Puchatku obfitują w żart, dobry humor ale i pokazują, czym jest prawdziwa i niezachwiana przyjaźń.

W serii “Kubuś Puchatek” odnajdziemy także audiobooki, koszulki do kolorowania, puzzle, grę memo z bohaterami książki, szablony do malowania, a także opowieści filmowe, takie jak: “Kubuś Puchatek i Hefalumpy”, “Kubuś Puchatek i Przyjaciele” oraz “Kubuś Puchatek i Miododajne Drzewo”. Z pewnością młodzi fani i młode fanki przyjaciół ze Stumilowego Lasu znajdą tutaj coś dla siebie. Pogoda ducha i poczucie humoru Kubusia Puchatka rozbawią nie tylko dzieci, ale także rodziców, opiekunów. Warto sięgnąć po dziecięcą literaturę najwyższej klasy z serii “Kubuś Puchatek”. Chatka Puchatka stoi przed Wami otworem!

A.A. Milne (Alan Alexander Milne) - brytyjski pisarz, urodził się 18 stycznia 1882 roku w Hampstead, zmarł 31 stycznia 1956 roku w Hartfield. Uznanie wśród czytelników zyskał głównie za sprawą przygód Kubusia Puchatka.

Basen dmuchany Kubuś Puchatek 191x178x61 cm -8%
wysyłka do 72 godzin
Osiołek flopsi 28cm 13058 TM TOYS p.12 -30%
wysyłka do 72 godzin
Puzzle 60 Kubuś Puchatek Małe co nieco TREFL -14%
wysyłka do 72 godzin
Kubuś i jego gromadka -23%
23,09 zł 29,99 zł
Kubuś i jego gromadka
w magazynie
Kubuś i dobre maniery -23%
23,09 zł 29,99 zł
Kubuś i dobre maniery
w magazynie
Kubuś i lekcje ze Stumilowego Lasu -23%
wysyłka do 72 godzin
Komplet do piasku 7 elementów Kubuś Puchatek Wader -19%
wysyłka do 72 godzin
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe