Seria Porcja Dobra

Porcja Dobra to wyjątkowa firma, która od dłuższego czasu czynnie uczestniczy w tworzeniu branżowego rynku w Polsce. To marka tworzona przez ludzi, którzy zdrowy tryb życia znają z autopsji. Rozumiejąc potrzeby współczesnych konsumentów, w tym zarówno osób dorosłych, jak i młodszych smakoszy, Porcja Dobra tworzy unikatowe produkty, które błyskawicznie znajdują nowych zwolenników.

Naturalne i ekologiczne – tymi słowami można opisać przekąski znajdujące się w ofercie Porcji Dobra. To seria pełnowartościowych produktów, które powstały z wysokiej jakości składników naturalnych. W naszym internetowym sklepie ze zdrową żywnością znajdziecie między innymi produkty takie jak: baton jabłkowo-jeżynowy, baton jabłkowo-truskawkowy, baton jabłkowo-śliwkowy, kulki owocowo-orzechowe, krążek morelowo-orzechowy, krążek owocowo-orzechowy z cynamonem, kostka z niespodzianką morelowo-orzechową, krążek daktylowo-orzechowy z karobem, przekąska jabłkowo-truskawkowa.

Produkty z oferty Porcji Dobra zostały stworzone z myślą o dzieciach – są zatem pozbawione wszelkich konserwantów, szkodliwych dodatków, wzmacniaczy smaku czy sztucznych aromatów. To wysokoenergetyczne smakołyki, które z powodzeniem sprawdzą się jako przekąska w ciągu dnia, którą Ty i Twoje dziecko zabierzecie dosłownie wszędzie. Inspiracją do stworzenia tych produktów były dla twórców Porcji Dobra podróże do gorących zakątków świata, w których nigdy nie brakowało naturalnych, ekologicznych bakalii i pozostałych owoców. 

Smakołyki od Porcji Dobra są świetną alternatywą dla wysoko przetworzonych i kalorycznych słodyczy. To połączenie naturalnych smaków i naturalnie występujących cukrów – cały proces powstawania smakołyków jest przeprowadzany według zasad, które umożliwiają stworzenie pysznego produktu i zachowanie dużej ilości wartości odżywczych. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zakupów zdrowych i naturalnych przysmaków od Porcji Dobra!

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe