Psi Patrol - zabawki, gry, kolorowanki, książkiOd dłuższego czasu wśród dzieci ogromną popularnością cieszy się bajka “Psi Patrol”. Zabawki “Psi Patrol” z wizerunkami popularnych piesków - owczarka Chase'a, buldoga Rubble'a czy kundelka Rocky'ego - to często marzenie najmłodszych. Sprawdź zabawki, gry, kolorowanki i książki nawiązujące do serii!

“Psi Patrol” - kolorowanki dla dzieci w każdym wieku

Kolorowanka “Psi Patrol” to okazja, by poćwiczyć prawidłowe trzymanie kredki, niewychodzenie za linie i prawidłowe zamalowywanie określonej przestrzeni. Bohaterowie bajki “Psi Patrol” do kolorowania to również sposób na zajęcie dziecka i trenowanie jego cierpliwości. Gotowe malowanki mogą być wieszane na ścianie i ozdobić pokój malucha. Obrazki przedstawiają ulubione pieski, jak na przykład Marshall, dzięki czemu kolorowanka staje się w takim przypadku plakatem idola dziecka.

Zabawki “Psi Patrol” - figurki, przytulanki, zabawki interaktywne

Odważne i lubiane psiaki mogą na stałe zagościć w dziecięcych pokojach. Figurki “Psi Patrol” mogą być przez dzieci kolekcjonowane, ale nie tylko - figurka może także sprawić, że odgrywane scenki staną się jeszcze bardziej realistyczne. Dodatkowe propozycje, jak Psi Patrol pojazd z figurką, uatrakcyjnią całą zabawę. Kompletowanie całego wyposażenia to świetna zabawa zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Psi Patrol zabawki dla dziewczynki są najczęściej związane z wizerunkiem Skye. Coraz większą popularnością cieszą się również kosmopieski, czyli popularni bohaterowie w troszkę innym wcieleniu. Zabawki z “Psiego Patrolu” z pewnością gwarantują emocjonującą zabawę.

“Psi Patrol” - zabawki z tej serii to idealny prezent na święta dla dziecka!

Jeśli szukacie prezentu na święta dla malucha, to świetnie trafiliście! “Psi Patrol” to okazja do odgrywania scen, w których pieski przybywają na ratunek potrzebującym. Mogą również służyć do odtwarzania scenariuszy wymyślonych samodzielnie, rozbudzając dziecięcą kreatywność.

Zabawki z bajki “Psi Patrol” mogą sprytnie rozwijać wyobraźnię i uczyć takich umiejętności, jak współpraca i chęć niesienia pomocy. Bohaterowie “Paw Patrol” bowiem niemal w każdej sytuacji, nawet najbardziej ryzykownej, stają na wysokości zadania. To prawdziwi bohaterzy i powinniśmy wspierać sympatię naszych dzieci wobec tego typu idoli.

Zabawki z “Psiego Patrolu” są idealne jako prezent pod choinkę. Nie rozczarują dziecka, a szeroki wybór sprawi, że maluchy mogą wpisać na listę życzeń do Świętego Mikołaja wymarzony prezent.

-10%
14,00 zł 15,56 zł
Psi Patrol Szybkie Pieski
w magazynie
-15%
w magazynie
-15%
w magazynie
-8%
wysyłka w 24 godziny
-20%
wysyłka w 24 godziny
-20%
w magazynie
-12%
wysyłka w 24 godziny
-24%
wysyłka do 72 godzin
-30%
w magazynie
-24%
wysyłka do 72 godzin
-13%
wysyłka w 24 godziny
-20%
wysyłka do 72 godzin
-12%
wysyłka do 72 godzin
-35%
26,93 zł 41,50 zł
Psi Patrol Pojazd z figurką
w magazynie
-10%
w magazynie
wysyłka w 24 godziny
-24%
wysyłka do 72 godzin
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe