Świnka Peppa - zabawki, gry, kolorowanki, książkiKto z najmłodszych nie słyszał o wesołej i zabawnej śwince imieniem Peppa? Znają ją chyba wszystkie dzieci! Świnka na dobre zagościła w sercach najmłodszych, ucząc ich i bawiąc każdego dnia.

“Świnka Peppa” to niezwykle popularny wśród najmłodszych serial animowany, który swoją premierę miał już w 2004 roku. Sympatyczna Peppa uwielbia ponad wszystko bajki opowiadane przez rodziców, zabawę i dobre towarzystwo! Każdy z odcinków niesie za sobą pewną wartość i przesłanie dla najmłodszych widzów.

Nieodłącznymi towarzyszami Świnki Peppy są: Tata świnka, Mama świnka, Pan Zebra, Dziadek Pies, Kucyk Pedro, Kotka Candy, Królik Richard i brat George, któremu Peppa opowiada bajki i śmieszne historie równie chętnie jak jej rodzice.

“Świnka Peppa” - książeczki dla dzieci

Seria “Świnka Peppa” to cykl książeczek przeznaczonych dla dzieci, które uwielbiają bajki z jej udziałem. Poznamy w nich wszystkie przygody, jakie dotychczas spotkały Peppę. Książeczki łączą w sobie to, co dla rodziców jest najważniejsze: świetną zabawę oraz edukację, doskonale wypełniając wolny czas naszym dzieciom. Całość została także podzielona na mniejsze miniserie, do których zaliczyć można m.in.:

  • “Świnka Peppa. Książeczki z półeczki”,
  • “Świnka Peppa. Chrum Chrum”,
  • “Świnka Peppa. Zabawy w wielkie sprawy”,
  • “Ćwiczę z Peppą”,
  • “Złap książeczkę”,
  • “Bardzo ważne sprawy”.

Część książeczek ze Świnką Peppą posiada w zestawie także płyty DVD z bajkami, co jest doskonałym uzupełnieniem historii zawartych w nich. Oprócz książek, w serii tej znaleźć można także kolorowanki, wyklejanki, puzzle, pluszaki i zabawki.

Zabawki “Świnka Peppa” - domki Świnki Peppy, figurki świnkowej rodziny, puzzle i więcej

Mamy świetną informację dla Ciebie oraz Twojego dziecka – jeśli poszukujesz zabawki “Świnka Peppa”, masz bardzo wiele możliwości w tym zakresie. Ciekawym rozwiązaniem jest domek Świnki Peppy, czyli zestaw składający się nawet ze 100 piankowych naklejek. Dzięki nim Twoje dziecko będzie mogło stworzyć scenariusze z Peppą w roli głównej. Tego typu zabawa może być nie tylko rozrywką, ale nauką kreatywnego myślenia dla Twojego malucha.

Oczywiście, nie jest to jedyna dostępna zabawka “Świnka Peppa” w naszym asortymencie. W naszym asortymencie znajdują się także figurki Świnki Peppy oraz innych postaci z tej kultowej już bajki. Ponieważ unoszą się ona powierzchni wody, mogą posłużyć jako świetny sposób na urozmaicenie kąpieli.

Innym ciekawym rozwiązaniem są puzzle “Świnka Peppa” – prezent ten bardzo pomoże w rozwoju wyobraźni Twojego dziecka. Co ciekawe, puzzle są stworzone m.in. z materiałów poddanych recyklingowi. Decydując się na zakup puzzli, możesz mieć zatem poczucie, że wspierasz ochronę środowiska naturalnego.

“Świnka Peppa" - kolorowanki dla dzieci

Jeśli Twoja pociecha z zainteresowaniem śledzi losy tego bajkowego bohatera, świetnym pomysłem na urozmaicenie jego wolnego czasu będzie “Świnka Peppa” do kolorowania. Ten pozornie drobny upominek, którym może wydawać się kolorowanka “Świnka Peppa”, z pewnością wzbudzi zainteresowanie dziecka. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ te niewielkie zeszyciki z czarno-białymi obrazkami zawierają rysunki przedstawiające Peppę oraz inne postaci z bajki. Świnka Peppa jako policjantka, lekarz czy artysta to tylko niektóre dostępne rozwiązania.

Z pewnością zainteresuje Cię informacja, że do tego typu zabawy z dzieckiem nie są potrzebne kolorowe kredki czy farby – wystarczy jedynie mokry pędzelek, by móc nadać szablonom niepowtarzalny, wielobarwny charakter. Kto wie, być może kolorowanki “Świnka Peppa” staną się dla Twojego dziecka początkiem trwającej całe życie przygody artystycznej?

-18%
wysyłka w 48 godzin
-11%
wysyłka w 24 godziny
-27%
wysyłka w 48 godzin
-18%
wysyłka w 48 godzin
-39%
w magazynie
-25%
w magazynie
-12%
wysyłka w 24 godziny
-27%
w magazynie
-26%
w magazynie
-21%
82,24 zł 103,97 zł
w magazynie
-16%
33,48 zł 39,99 zł
w magazynie
-10% NOWOŚĆ
w magazynie
-30% NOWOŚĆ
w magazynie
-29%
39,32 zł 55,70 zł
w magazynie
-36% NOWOŚĆ
w magazynie
-25% NOWOŚĆ
w magazynie
-34% NOWOŚĆ
w magazynie
-20%
w magazynie
-20%
w magazynie
-20%
w magazynie
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe