Seria Wir SmartJęzyk niemiecki wcale nie musi być trudny, a jego przyswajanie żmudną katorgą! Wystarczy, że sięgniesz po odpowiednie materiały, a nauka stanie się prostsza i bardziej owocna.

Jesteś uczniem szkoły podstawowej klas 4-8? Właśnie jesteś na etapie kształcenia się z języka niemieckiego? Czy sprawia Ci to trudności, a możesz oczekujesz czegoś więcej niż wiedzy
zdobytej na lekcjach? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to oznacza to, że seria "Wir smart" jest wręcz stworzona dla Ciebie!

Cykl podręczników i zeszytów ćwiczeń publikowanych przez wydawnictwo Lektorklett to wspaniałe i rzetelne źródło do nauki takiego języka, jakim jest niemiecki. "Wir smart" to seria, składająca się z trzech tomów podręczników przeznaczonych dla dzieci po trzeciej klasie szkoły podstawowej, które wspomagają przyswajanie teorii, nowego słownictwa, dialogów i zasad gramatyki. Zeszyty ćwiczeń z kolei pomagają tę teorię wykorzystać w praktyce za pomocą zadań, które uczeń wykonuje samodzielnie. Cykl ten jest bestsellerem wśród materiałów do nauki języka niemieckiego i serią polecaną przez wielu nauczycieli, którzy twierdzą, że filozofia smart zgodnie, z którą powstały te podręczniki jest naprawdę skuteczna.

Autorkami tego cyklu są Aleksandra Kubicka, Ewa Książek-Kempa oraz Ewa Wieszczeczyńska. Każda z nich pracowała już wcześniej i współtworzyła materiały do nauki języka niemieckiego, więc seria "Wir smart" nie była dla nich wyzwaniem, a jedynie przełożeniem swojego doświadczenia i wiedzy w formie podręczników i ćwiczeń w towarzystwie ciekawej szaty graficznej.
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 41,56 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 41,56 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 37,13 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 77,98 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 42,07 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 36,45 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe