Słowa z uśmiechem. Język polski. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 6. Szkoła podstawowa

W publikacji znajdują się ćwiczenia z zakresu nauki o języku oraz ortografii i interpunkcji. Polecenia mają różny poziom trudności, a ich niebanalna forma ułatwia skuteczną naukę, zachęca uczniów do kreatywnego myślenia i do podejmowania twórczych działań. Zadania, rysunki i diagramy tworzą...
8,11 * 8,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,70 zł

Opis

W publikacji znajdują się ćwiczenia z zakresu nauki o języku oraz ortografii i interpunkcji. Polecenia mają różny poziom trudności, a ich niebanalna forma ułatwia skuteczną naukę, zachęca uczniów do kreatywnego myślenia i do podejmowania twórczych działań. Zadania, rysunki i diagramy tworzą atmosferę dobrej zabawy, a równocześnie przynoszą uczniom satysfakcję z samodzielnej pracy. Odpowiednia formuła ćwiczeń pozwala im też samodzielnie odkrywać interesujące zjawiska językowe i reguły ortograficzne, a atrakcyjna forma zachęca je do pracy i utrwalania umiejętności poprawnego pisania.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź zadawane pytania i odpowiedzi

Kto napisał "Słowa z uśmiechem. Język polski. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 6. Szkoła podstawowa"?
Za treść tytułu odpowiada Ewa Horwath.
Jest autorem kilku podręczników, ale są one bardzo wartościowe. Autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z konieczności nieraz wyczerpującego zaangażowania w proces zbierania treści. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia i wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Publikacja Słowa z uśmiechem. Język polski. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 6. Szkoła podstawowa została opublikowana przez Wydawnictwo WSiP.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek do szkoły:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autorów, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej szczegóły znajdują się na stronie opisywanego produktu.


Kilka słów o wydającym ten podręcznik szkolny:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne to jedno z najdłużej funkcjonujących wydawnictw na terenie Polski, które zaczynało działalność w 1945 r. Od wydania pierwszego podręcznika, wydano już ponad 25 tysięcy tytułów, z łącznym nakładem ponad 2 000 000 000 książek. Obecnie Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne specjalizują się w tworzeniu materiałów edukacyjnych, takich jak poradniki, kursy, repetytoria i podręczniki, z udziałem wybitnych naukowców, ekspertów i metodyków. Oprócz tradycyjnych wydań ma w ofercie też serwis internetowy WSiPnet z wersjami cyfrowymi podręczników oraz Klub Nauczyciela.

Do której klasy i na jakim szczeblu nauki jest niezbędny ten wspomniany podręcznik?
Książka jest przeznaczona dla uczniów klas SP 6. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Do którego przedmiotu odnosi się ta publikacja?
Podręcznik wydano z myślą o konkretnej sekcji nauki, jaką jest język polski.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Słowa z uśmiechem. Język polski. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 6. Szkoła podstawowa"?
Tytuł jest częścią popularnej serii SŁOWA Z UŚMIECHEM.
Podobnie jak pozostałe tytuły z tego cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, a także logiczny.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
184 - tyle stron liczy ten tytuł.
Jest wypełniony treścią edukacyjną uwydatnioną ilustracjami. Zawarto w nim znaczące i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Co, obok podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź zestawy do szkoły, z którymi warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Słowa z uśmiechem. Język polski. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 6. Szkoła podstawowa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>