Sposób na fizykę. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń

Sposób na fizykę to zeszyt ćwiczeń skierowany do uczniów 7 klasy szkoły podstawowej, napisany przystępnym językiem, jest ściśle skorelowany z podręcznikiem "Sposób na fizykę. Szkoła podstawowa klasa 7. Podręcznik". Zawiera urozmaicone zadania o różnym stopniu trudności, odnoszące się do życia...
19,87 * 21,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,95 zł

Opis

Sposób na fizykę to zeszyt ćwiczeń skierowany do uczniów 7 klasy szkoły podstawowej, napisany przystępnym językiem, jest ściśle skorelowany z podręcznikiem "Sposób na fizykę. Szkoła podstawowa klasa 7. Podręcznik". Zawiera urozmaicone zadania o różnym stopniu trudności, odnoszące się do życia codziennego i pokazujące użyteczność fizyki na co dzień, a także dodatkowe propozycje prostych doświadczeń, które uczeń może wykonać samodzielnie w domu. Testy powtórzeniowe po każdym dziale pozwalają łatwo i szybko sprawdzić stopień opanowania wiadomości i umiejętności. Dzięki takiej konstrukcji i zawartości zeszyt ćwiczeń stanowi cenną pomoc zarówno dla nauczyciela, jak i ucznia. Dzięki zeszytowi ćwiczeń wykorzystywanie w praktyce zdobytej wiedzy stanowi stały element nauki. Zadania o różnej konstrukcji i zróżnicowanym stopniu trudności odnoszą się do treści zawartych w podręczniku. Zeszyt ćwiczeń to także testy powtórzeniowe, a także trudniejsze zadania, przygotowane z myślą o uczniach szczególnie zainteresowanych fizyką.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Sposób na fizykę. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń"?
Grzegorz Wojewoda, Tomasz Greczyło, Karina Mularczyk-Sawicka, Dominika Pilak-Zadworna są autorami tej książki.
Są autorami paru podręczników, jednak ich treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Sposób na fizykę. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń" opublikowało Wydawnictwo WSiP.


Jak mogę sprawdzić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek do szkoły dzielą Cię 3 kroki:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione dane znajdują się w opisie kupowanego produktu.


Kilka słów o wydającym ten podręcznik szkolny:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, z ponad 70-letnim doświadczeniem, to ceniony podmiot na polskim rynku wydawniczym. Począwszy od publikacji pierwszego podręcznika w 1945 roku, WSiP wydało gigantyczną liczbę publikacji edukacyjnychwe współpracy z wybitnymi naukowcami i ekspertami. Oferta wydawnictwa zawiera różne cykle podręczników, poradniki, kursy i repetytoria, a także innowacyjne serwisy edukacyjne, takie jak WSiPnet. Dodatkowo, WSiP prowadzi Klub Nauczyciela, oferując dodatkowe wsparcie dla profesjonalistów w dziedzinie edukacji.

Do której serii podręczników należy "Sposób na fizykę. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń"?
Tytuł jest częścią popularnej serii Sposób na fizykę.
Analogicznie do pozostałych tytułów z cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, a przy okazji logiczny.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
120: tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią udoskonaloną ilustracjami. Zawarto w niej znaczące i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Nie zapomnij o zeszytach. Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę szkolną, z którą warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Jeśli pomylę się podczas kupowania to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Sposób na fizykę. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>