Szczęśliwi, którzy czynią dobro 7. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Zeszyt ćwiczeń dla klasy VII szkoły podstawowej "Szczęśliwi, którzy czynią dobro" do podręcznika zgodnego z programem nauczania nr AZ-2-02/10 z dn. 11.05.2020 Odzwierciedla tok katechezy zawarty w przewodniku metodycznym Zawiera różnorodne zadania skorelowane z podręcznikiem ucznia Każdy temat...
12,99 * 16,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,99 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń dla klasy VII szkoły podstawowej "Szczęśliwi, którzy czynią dobro" do podręcznika zgodnego z programem nauczania nr AZ-2-02/10 z dn. 11.05.2020 Odzwierciedla tok katechezy zawarty w przewodniku metodycznym Zawiera różnorodne zadania skorelowane z podręcznikiem ucznia Każdy temat zawiera wolne miejsce do pracy według pomysłu katechety Jest pomocą dla ucznia w utrwaleniu materiału Daje uczniowi możliwość samodzielnego sprawdzenia swojej wiedzy w krótkim quizie Może być pomocą w nauczaniu indywidualnym

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Szczęśliwi, którzy czynią dobro 7. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy siódmej szkoły podstawowej"?
Autorami tytułu są Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Agnieszka Sętorek.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Szczęśliwi, którzy czynią dobro 7. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy siódmej szkoły podstawowej" wydało Wydawnictwo Jedność.

 
Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek do szkoły dzielą Cię trzy kroki:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione dane znajdują się na karcie oglądanego produktu.

 
Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Szczęśliwi, którzy czynią dobro 7. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy siódmej szkoły podstawowej"?
Tytuł ten należy do popularnej serii edukacyjnej SZCZĘŚLIWI, KTÓRZY....
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę jak również umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.

 
Ile stron ma ta pozycja?
136 to długość tytułu Szczęśliwi, którzy czynią dobro 7. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy siódmej szkoły podstawowej.
Jest wypełniony treścią edukacyjną uatrakcyjnioną ilustracjami. Zawarto w nim liczne i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.

 
Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie edukacji potrzebny jest ten podręcznik?
Książka została wydana dla uczniów klas SP 7. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.
 
Do nauki, jakiego przedmiotu potrzebna jest ta książka?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu wybranemu działowi nauki, którym jest religia.

 
W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach! Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź przybory i inne artykuły do szkoły, z którymi warto wejść w nowy rok szkolny.

 
Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - Szczęśliwi, którzy czynią dobro 7. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy siódmej szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>