Szczęśliwi, którzy szukają prawdy. Podręcznik do religii dla klasy 5 szkoły podstawowej

Obejmuje 60 jednostek tematycznych. Podręcznik zawiera stałe elementy: fragment Pisma Świętego, tekst narracyjny, Módl się, Zaśpiewaj, Zastanów się, Zapamiętaj, Zadanie oraz propozycje quizu na podsumowanie każdego rozdziału. Hasła #WARTO oraz #WIEM, ŻE pomagają uczniowi odkryć proponowaną wartość...
17,55 * 22,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,55 zł

Opis

Obejmuje 60 jednostek tematycznych. Podręcznik zawiera stałe elementy: fragment Pisma Świętego, tekst narracyjny, Módl się, Zaśpiewaj, Zastanów się, Zapamiętaj, Zadanie oraz propozycje quizu na podsumowanie każdego rozdziału.

Hasła #WARTO oraz #WIEM, ŻE pomagają uczniowi odkryć proponowaną wartość we własnym życiu. Nowoczesna grafika zachęca do zapoznania się z tematem.

FAQ

Sprawdź popularne pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Szczęśliwi, którzy szukają prawdy. Podręcznik do religii dla klasy 5 szkoły podstawowej"?
Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak to autorzy tej książki.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, ale te treści są wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pozycja "Szczęśliwi, którzy szukają prawdy. Podręcznik do religii dla klasy 5 szkoły podstawowej" została przygotowana przez Wydawnictwo Jedność.

 
Jaki numer zatwierdzenia MEN ma ten podręcznik?
AZ-21-01/20-KI-2/20 jest numerem dopuszczenia MEN podręcznika szkolnego. Dodanie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co do zasady termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauczania posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauczania obowiązującymi na dzień nadania numeru. Podręcznik został określony numerem dopuszczenia MEN, co oznacza, że został oceniony pod kątem merytorycznym.

 
Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych:
  • Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
  • Zweryfikuj zgodność tytułu, nr MEN, autora, nazwę wydawnictwa.
  • Upewnij się, że wymienione wyżej informacje znajdują się w opisie oglądanego produktu.

 
Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Szczęśliwi, którzy szukają prawdy. Podręcznik do religii dla klasy 5 szkoły podstawowej"?
Tytuł ten jest częścią serii edukacyjnej "Szczęśliwi, którzy szukają prawdy".
Analogicznie do pozostałych składników z cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, jak również logiczny.

 
Do której klasy i na jakim poziomie nauki jest niezbędny ten podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas SP 5. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, by dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.
 
Do jakiego przedmiotu odnosi się ta książka?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu, specyficznemu obszarowi nauki, jakim jest religia.

 
Ile stron ma ta pozycja?
232: tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią podkreśloną grafikami. Zawarto w niej ważne i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.

 
Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory szkolne, z którymi warto zacząć rok szkolny.

 
Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian kupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.

 

Szczegóły - Szczęśliwi, którzy szukają prawdy. Podręcznik do religii dla klasy 5 szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>