Szczęśliwi, którzy szukają prawdy. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy 5 szkoły podstawowej

Zeszyt ćwiczeń odzwierciedla tok katechezy zawarty w przewodniku metodycznym. Pomaga uczniom pogłębić wiedzę o Bogu przez rozwiązywanie proponowanych zadań. Zawiera zadania ułatwiające prowadzenie katechezy. Ćwiczenia pomagają utrwalić materiał poznany podczas zajęć. Pozwalają na...
12,99 * 16,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,55 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń odzwierciedla tok katechezy zawarty w przewodniku metodycznym. Pomaga uczniom pogłębić wiedzę o Bogu przez rozwiązywanie proponowanych zadań. Zawiera zadania ułatwiające prowadzenie katechezy.

Ćwiczenia pomagają utrwalić materiał poznany podczas zajęć. Pozwalają na zindywidualizowanie procesu nauczania. Dają uczniowi możliwość samodzielnego sprawdzenia swojej wiedzy w krótkim quizie.

FAQ

Sprawdź FAQ

Kto jest autorem "Szczęśliwi, którzy szukają prawdy. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy 5 szkoły podstawowej"?
Za treścią podręcznika stoją Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Agnieszka Sętorek.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, ale ich treści są wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów szkolnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Książka "Szczęśliwi, którzy szukają prawdy. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy 5 szkoły podstawowej" została opublikowana przez Wydawnictwo Jedność.

 
Jaki jest numer dopuszczenia MEN tego podręcznika?
AZ-21-01/20-KI-2/20 jest nr dopuszczenia MEN tego podręcznika. Nazywany numerem MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręcznikach szkolnych informuje kupującego o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku w publicznych szkołach. Co ciekawe, termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki szkolnej posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu szkolnego obowiązującymi w dniu wydania numeru. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez specjalistów wyznaczonych MEN w kwestii zgodności z ramą programową, jak również z kryteriami jakościowymi.

 
Jak się upewnić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek szkolnych:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, nr MEN, autorów, nazwę wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione informacje znajdują się na stronie kupowanego produktu.

 
Ile stron ma ta pozycja?
Szczęśliwi, którzy szukają prawdy. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy 5 szkoły podstawowej to książka złożona z 136 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną uwydatnioną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w niej ważne, starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.

 
Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Szczęśliwi, którzy szukają prawdy. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy 5 szkoły podstawowej"?
Tytuł ten jest częścią serii edukacyjnej "Szczęśliwi, którzy szukają prawdy".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.

 
Do której klasy i na jakim poziomie nauki jest niezbędny ten podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas SP 5. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.
 
Do którego przedmiotu odnosi się ta publikacja?
Podręcznik został opracowany do nauki przedmiotu religia.

 
W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie produkty do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.

 
Jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.

 

Szczegóły - Szczęśliwi, którzy szukają prawdy. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy 5 szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>