Szczęśliwi, którzy zdobywają świętość 8. Podręcznik do religii dla klasy 8 szkoły podstawowej

Obejmuje 60 jednostek tematycznych. Zawiera stałe elementy: fragment Pisma Świętego, tekst narracyjny, Módl się, Zaśpiewaj, Zastanów się, Zapamiętaj, Zadanie. Hasła #WARTO oraz #WIEM, ŻE pomagają uczniowi odkryć proponowaną wartość we własnym życiu. Hasła zebrane na końcu każdego rozdziału służą...
17,55 * 22,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,99 zł

Opis

 • Obejmuje 60 jednostek tematycznych.
 • Zawiera stałe elementy: fragment Pisma Świętego, tekst narracyjny, Módl się, Zaśpiewaj, Zastanów się, Zapamiętaj,

Zadanie.

 • Hasła #WARTO oraz #WIEM, ŻE pomagają uczniowi odkryć proponowaną wartość we własnym życiu. Hasła zebrane na końcu każdego rozdziału służą uwypukleniu proponowanych wartości i postaw. Nowoczesna grafika zachęca do zapoznania się z tematem.
 • Zawiera elementy przygotowania do sakramentu bierzmowania, do którego przyjęcia uczniowie przygotowują się w parafii.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Szczęśliwi, którzy zdobywają świętość 8. Podręcznik do religii dla klasy 8 szkoły podstawowej"?
Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak są autorami tego tytułu.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, ale są one wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia oraz wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Szczęśliwi, którzy zdobywają świętość 8. Podręcznik do religii dla klasy 8 szkoły podstawowej" wydało Wydawnictwo Jedność.


Jaki jest numer zatwierdzenia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tego podręcznika?
AZ-2-02/20 jest numerem dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika szkolnego. Numer MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręcznikach szkolnych informuje nauczyciela o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku w publicznych szkołach. Co do zasady termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauki posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauki obowiązującymi w dniu wydania numeru. Podręcznik został opisany numerem dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co oznacza, że został zweryfikowany w kwestii merytorycznym.


Jak mogę sprawdzić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj szczegółowo wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na nr dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Ten tytuł ma 208 stron.
Jest wypełniony edukacyjną treścią uwydatnioną ilustracjami. Zawiera znaczące, starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Do której klasy i na jakim poziomie nauki jest potrzebny ten podręcznik?
Książka jest przeznaczona dla uczniów klas SP 8. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

Dla którego przedmiotu ta książka jest rekomendowana?
Podręcznik został opracowany z myślą o konkretnej dziedzinie nauki, jaką jest religia.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu odpowiednich zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę do szkoły, z którą, w naszej opinii, warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Szczęśliwi, którzy zdobywają świętość 8. Podręcznik do religii dla klasy 8 szkoły podstawowej

 • Tytuł: ?Szczęśliwi, którzy zdobywają świętość?
 • Autorzy: Elżbieta Kondrak, Krzysztof Mielnicki
 • MEN: AZ-2-02/20
 • Wydawnictwo Jedność
 • Rok wydania: 2023
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 208
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381449397
 • Język: polski
 • Podtytuł: Podręcznik do religii dla kl. 8 SP
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788381449397

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>