Dieta wegetariańska dla dzieci


Jak rozpoznać ulubione smaki najmłodszych dzieci? W jaki sposób komponować dietę, by zawierała pełnowartościowe składniki odżywcze i dodawała energii na cały dzień? Jak przekonać dziecko, by jadło znienawidzone warzywa? Przecież smakowe wybory maluchów są często całkowicie irracjonalne, a to – jak zapewne przekonało się już wielu rodziców – przysparza poważnych trudności.

Dieta wegetariańska dla dzieci

Stali klienci naszego sklepu internetowego z pewnością zdążyli już dość dobrze poznać nasz asortyment; stwierdziliśmy jednak, że małe przypomnienie jeszcze nikomu nie zaszkodziło, tym bardziej że w Bee każdego dnia pojawiają się nowe propozycje zdrowej żywności. Staramy się nieustannie powiększać nasz asortyment i podejmować współprace z coraz to kolejnymi markami i producentami pełnowartościowych produktów spożywczych. Oto niektóre z propozycji stworzonych z myślą o najmłodszych:

  • herbatniki prostokątne od Bio Ania,
  • kaszka z samopszy Czary Mamy marki Helpa,
  • herbatniki okrągłe od Bio Ania,
  • żelki (misie) bez żelatyny marki Biominki,
  • puree z jabłek i marchwi od Marmaluzi,
  • herbatniki orkiszowe z mleczną czekoladą fair trade od Alce Nero,
  • kleik kukurydziany bezglutenowy marki Borowik,
  • przecier jabłkowy z bananem, jagodą i maliną.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z różnego rodzaju wyzwań, które stawiane są na drodze początkujących rodziców. Brak doświadczenia i emocje to zestawienie wystarczające do tego, by skutecznie obniżyć samopoczucie i prowadzić do spadku poczucia misji. Gorsze dni zdarzają się jednak każdemu, a my jesteśmy po to, by pomóc Wam przetrwać te chwile słabości.

W asortymencie Bee znajdziecie produkty na różne okazje, które mają jedną wspólną cechę – każdy z nich został stworzony z myślą o najmłodszych i jest dostosowany do indywidualnych potrzeb żywieniowych maluchów. Oferta obejmuje także produkty odpowiednie dla dzieci z alergiami pokarmowymi. Przecier z jabłkami, bananem, jagodą i maliną będzie świetnym deserem, a herbatniki orkiszowe z białą czekoladą sprawdzą się w dłuższej podróży. Kaszkę Czary Mamy możesz potraktować jako śniadanie, a żelki w kształcie uroczych misiów z pewnością wywołają uśmiech na twarzy Twojego dziecka. Zapraszamy do Bee!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe