Ekologiczne soki warzywne

Dla wszystkich ekomaniaków i osób pragnących zadbać o własne zdrowie oraz zmienić sposób odżywiania się – w tej kategorii zebraliśmy ekologiczne soki warzywne pochodzące od czołowych polskich i europejskich producentów, takich jak NaturAvena, Eden, Owocowe Smaki, Beutelsbacher, Bio Food, Medicura czy Byarozawik. To gwarancja wysokiej jakości produktu i obfitości składników odżywczych!

Ekologiczne soki warzywne w Bee

Soki warzywne znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego to propozycja przeznaczona nie tylko dla wegetarian i wegan, ale także wszystkich, którzy pragną wprowadzić przemyślane zmiany w codziennej diecie. Spożywanie warzyw jest tak samo ważne, jak dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości owoców. Jednak czas nie zawsze pozwala na przygotowanie posiłku bogatego w warzywa – w tej sytuacji z pomocą przychodzą właśnie ekologiczne soki warzywne dostępne w Bee! Oto niektóre z nich:

  • sok z buraków kiszonych,
  • sok z pietruszki kiszonej,
  • sok z aloesu,
  • sok z kiszonej kapusty,
  • sok z buraków i selerów kiszonych,
  • sok z brzozy.

Soki, które znajdziecie w tej kategorii, świetnie sprawdzą się jako urozmaicenie diety. Mogą funkcjonować jako dodatek do śniadania, urozmaicenie obiadu lub smaczna przekąska. Wszystkie produkty powstały na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, które pozyskiwane są z kontrolowanych upraw ekologicznych. Brak zatem w nich jakichkolwiek ulepszaczy, konserwantów, barwników bądź sztucznych aromatów. Soki pakowane są w szklane butelki, co ułatwia recykling.

Rezygnacja ze spożywanych dotychczas produktów i zmiana nawyków żywieniowych nie jest łatwą decyzją, mimo to coraz większa liczba osób decyduje się podążać tą drogą. Bogactwo naturalnych składników i różnorodność smaków ekologicznych soków warzywnych to dobra zmiana nie tylko dla Twojego organizmu, ale przede wszystkim dla Twojego samopoczucia. Wkrocz na ścieżkę zdrowego odżywiania się razem z Bee i rozsmakuj się w ekologicznych sokach warzywnych!

Look Food Sok 100% z buraka 750 ml -17%
w magazynie
Byarozawik Sok z brzozy 1 l -14%
w magazynie
NaturAvena Sok z buraka 750 ml -29%
w magazynie
Look Food Sok z aloesu 500 ml -2%
w magazynie
Bio Food Sok z brzozy 1 l Bio -31%
w magazynie
Bio Food Sok z buraków kiszonych 300 ml bio -25%
wysyłka do 72 godzin
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe