Ekologiczne syropy owocowe

Rozsądne dawki słodyczy jeszcze nikomu nie zaszkodziły – tak zazwyczaj tłumaczymy sobie chwile słabości, kiedy to sięgamy po coś słodkiego. W tym momencie rzadko zwracamy uwagę na to, jakie pokarmy spożywamy, słodycze kupujemy bowiem najczęściej w mało świadomy sposób. A co się stanie, jeśli nagle zaczniemy czytać etykietki? Czekolada smakuje jakby mniej, a kolorowe napoje nie są już tak interesujące.

Zawsze jednak istnieje alternatywa dla takich przekąsek w postaci zdrowych, pełnowartościowych zamienników. Na przykład kolorowe napoje z pewnością doskonale zastąpi syrop owocowy. Z powodzeniem zastąpi słodki smak, a przy tym nie zaszkodzi Twojemu zdrowiu. W naszym sklepie internetowym ze zdrową żywnością znajdziesz szeroki wybór syropów owocowych sprawdzonych marek, między innymi:

  • malinowy lub różano-malinowy od Polskiej Róży,
  • daktylowy od Targrocha,
  • malinowy od Bio Food,
  • z pączków sosny od Darów Natury,
  • malinowy marki Batom,
  • dla dzieci z babki lancetowatej i dzikiej róży od Apotheke,
  • imbirowy marki Terrasana.

Syropy owocowe dostępne w Bee to gwarancja wyjątkowego smaku i bogactwa składników odżywczych – są to bowiem produkty ekologiczne, których jakość została potwierdzona odpowiednimi certyfikatami. Owocowe syropy możesz łączyć z wodą, dodawać do herbaty, koktajlu, porannej owsianki albo pysznego deseru – możliwości jest wiele, a to, którą z nich wybierzesz (lub skomponujesz) zależy tylko i wyłącznie od Ciebie! Widzimy się w kuchni?

Polska Róża Syrop malinowy 500 ml -13%
w magazynie
Polska Róża Syrop różany 500 ml -32%
w magazynie
Bio Food Syrop malinowy 250 ml Bio -30%
w magazynie
Bio Food Syrop malina&agawa 250 ml Bio -35%
w magazynie
Bio Food Syrop z czarnego bzu 250 ml Bio -30%
w magazynie
Dary Natury Syrop z róży 270 ml Bio -8%
w magazynie
Bio Food Syrop z żurawiny 250 ml Bio -23%
w magazynie
Bio Food Syrop wiśniowy 250 ml Bio -20%
w magazynie
wysyłka do 72 godzin
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe