Kosmetyki do oczyszczania twarzy


Codzienna pielęgnacja ciała jest niezwykle istotna – stereotypowo pod tym hasłem kryje się jednak przede wszystkim odpowiednie nawilżenie i odżywienie skóry, a to przecież nie wszystko! By skóra mogła oddychać i lepiej wchłaniać substancje odżywcze z wszelkiego rodzaju kremów, olejków czy masek, powinna być dogłębnie oczyszczona. Na naszym naskórku każdego dnia gromadzą się tłuste filtry z kremów, resztki makijażu i zanieczyszczenia spowodowane działaniem czynników zewnętrznych.

Sposobów oczyszczania twarzy jest wiele, a my postaramy się Wam zaproponować te najlepsze i najskuteczniejsze. Pamiętajcie jednak, że kosmetyki wykorzystywane do oczyszczania cery powinny być dostosowane do rodzaju Waszej skóry. Cera przetłuszczająca się potrzebuje innej pielęgnacji niż cera wysuszona czy ze skłonnością do podrażnień. W tej kategorii znajdziecie szeroki wybór kosmetyków, które pomogą Wam uzupełnić codzienną pielęgnację twarzy o produkty oczyszczające. Oto przykładowe produkty pielęgnacyjne, które znajdziecie w naszym sklepie internetowym:

  • Mleko do twarzy borówka marki Fluff,
  • Garden Roses – woda różana od Make Me Bio,
  • Hydrolat oczarowy – kojąca woda oczarowa od Mohani,
  • Olej do demakijażu twarzy ia oczu odżywiająco-oczyszczający od GoCranberry,
  • Balsam do demakijażu – maliny z migdałami marki Fluff,
  • Żel do mycia twarzy od Canabo,
  • Lekki olejek do demakijażu i oczyszczania twarzy, oczu i ust mySUPERskin od Miya Cosmetics.

Kosmetyki znajdujące się w tej kategorii to staranne dobrane propozycje, wśród których każdy i każda z Was znajdzie coś dla siebie. Oddajemy do Waszej dyspozycji naturalne, skuteczne preparaty od renomowanych polskich i europejskich marek. Balsamy, żele do mycia, olejki, wody, mleka – każda skóra ma indywidualne potrzeby i to właśnie z myślą o nich wybieraliśmy różnorodne kosmetyki, które łączy najwyższa jakość.

-39%
w magazynie
-15%
w magazynie
-12%
w magazynie
-23%
w magazynie
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe