Naturalne perfumy


Mało kto się zastanawia, że komercyjne, drogie i wszechstronnie rozpoznawalne zapachy dostępne w drogeriach, charakteryzują się tragicznym wpływem na nasze zdrowie i otaczające nas środowisko. Wszystko za sprawą niewyobrażalnej ilości chemii, którą w sobie zawierają.

Dawniej, perfumy był wytworzone z olejków eterycznych, hydrozolów i olei, do momentu zaistnienia tańszych i nieznanych dotąd zapachów, które zdominowały współczesny rynek. Niewiele osób posiada świadomość jak bardzo syntetyczne środki zapachowe niszcząco wpływają na nasza gospodarkę hormonalną. Producenci w skuteczny sposób chronią tajemnicy marketingowej, pod osłoną której kryje się receptura tworzenia perfum. Wiadomym jest fakt, że do produkcji używa się setek chemikaliów, które pozostawiają po sobie ślady w naszych tkankach, krwi, a w przypadku kobiet karmiących nawet w mleku.

Na szczęście, z biegiem lat wzrost świadomości zdrowotnej i ekologicznej konsumentów nieustannie wzrasta, co sprawia, że naturalne perfumy cieszą się coraz to większym zainteresowaniem. Największa różnica między naturalnymi i syntetycznymi perfumami polega na bezpieczeństwie ich stosowania. Kontakt ze szkodliwymi substancjami chemicznymi obecnymi w syntetycznych zapachach może spowodować niepożądane reakcje na skórze i ciele. Tymczasem naturalne zapachy są bezpieczne, a tym samym równie trwałe

Naturalne substancje zapachowe są produkowane wyłącznie z wysokiej jakości substancji roślinnych, odrzucając szkodliwe związki chemiczne. Dlatego też wyklucza się ryzyko wystąpienia  jakichkolwiek skutków ubocznych lub innych przeciwwskazań do ich stosowania. W odróżnieniu do silnego zapachu wytwarzanego przez sztuczne perfumy, naturalne zapachy cechują się wyjątkowa lekkością i delikatnością.

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem perfum i wód toaletowych oferowanym przez Bee.pl. Jesteśmy przekonani, że nie tylko każdy z Państwa znajdzie odpowiedni zapach dla siebie, ale przede wszystkim odnajdzie właściwą drogę do zdrowia i poprawy samopoczucia.

Acorelle Organiczna woda perfumowana Aksamitna Róża 50 ml -21%
wysyłka do 72 godzin
Acorelle Organiczna woda perfumowana L’Envoutante -16%
wysyłka do 72 godzin
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe