Oleje kokosowe nierafinowane


Oleje kokosowe nierafinowane, dzięki tłoczeniu na zimno, zachowują wiele cennych wartości odżywczych. Nadają się do krótkiego smażenia i pieczenia, a także do spożycia na zimno, jako dodatek do potraw, w których chcemy wyczuć delikatny zapach i posmak kokosa. Oferowane przez nas oleje kokosowe nierafinowane to produkty najwyższej jakości przeznaczone do celów kulinarnych i nie tylko.

Oleje kokosowe nierafinowane – zastosowanie

Oleje kokosowe nierafinowane mają szerokie zastosowanie w kuchni i są zdrowszą alternatywą dla innych tłuszczów. Można je stosować do smarowania pieczywa oraz jako dodatek do koktajli, zup, sałatek oraz surówek.  Nadają się do pieczenia ciast i krótkiego smażenia, np. jajecznicy czy naleśników. Idealnie sprawdzają się też jako środek pielęgnacyjny do domowych maseczek czy kremów.

Opakowanie

Oleje kokosowe nierafinowane w naszej ofercie dostępne są w szklanych słoikach różnej wielkości. Zróżnicowane pojemności już od 30 ml aż do 1 l umożliwiają wybór takiej ilości, jaką akurat jesteście zainteresowani. Dostępne jest też większe opakowanie 2,5 l wykonane z materiału wolnego od bisfenolu.

Producenci

Do oferty naszego sklepu wybraliśmy dla Was tylko produkty od sprawdzonych producentów, którzy dbają o najwyższą jakość. Marka Cocomi specjalizuje się w wytwarzaniu ekologicznych wyrobów ze świeżych orzechów kokosowych pochodzących wyłącznie z własnych certyfikowanych plantacji. Posiadamy też w sprzedaży produkty takich marek jak Targroch, Bio Planete, czy Intenson znanych z produkcji zdrowej żywności o wysokiej wartości odżywczej.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe