Polskie kosmetyki


Kremy, balsamy do ust, płatki kosmetyczne, żel pod prysznic, balsam do ciała i inne artykuły kosmetyczne - każda i każdy z nas, w większej czy mniejszej ilości, trzyma takie produkty w swojej łazience. A co powiesz na dbanie o siebie z jednoczesnym dbaniem o polską gospodarkę?

W naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór polskich kosmetyków. Są to produkty robione z pasją, w które wkładane jest całe serce ich twórców, a przy tym, bardzo często, są naturalne i mają świetne składy.

Cieszące się dużą popularnością wśród włosomaniaczek odżywki Anwen, mające świetny stosunek ceny do jakości kosmetyki Resibo czy marka Ewy Chodakowskiej beBIO są to w 100% polskie produkty. Stawianie na kosmetyki z dobrym składem jest obecnie bardzo popularne, a nasz sklep udowadnia, że polskie kosmetyki nie muszą być drogie.

Polskie kosmetyki oparte na polskim kapitale, polskich składnikach i polskich pracownikach, a kupione w polskim sklepie - nie tylko dbasz o siebie i wybierasz dobre jakościowo kosmetyki, ale także zapewniasz chleb wielu polskim rodzinom.

Bee bardzo skrupulatnie wybiera polskie kosmetyki, które znajdują w naszej ofercie. Są to produkty, które wybralibyśmy dla siebie i które moglibyśmy polecić naszym rodzinom i znajomym.

W naszym asortymencie kosmetyków polskiej produkcji w tej kategorii znajdziesz m.in.

-Odżywczo-nawilżający żel do mycia twarzy Figa firmy Mokosh

-Maskę do włosów niskoporowatych Kokos&Glinka marki Anwen

-Balsam do dłoni Trawa Cytrynowa od Miodowej Mydlarni

-Naturalne mydło lniane z peelingiem makowym marki Hagi Cosmetics

Życzymy udanych zakupów!

-13%
w magazynie
-7%
w magazynie
-30%
w magazynie
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe