Zabawki dla dzieci w wieku 1-2 lata


Prezenty od Zajączka >>

Nowoczesne zabawki dla dzieci w wieku 1-2 lata zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych dzieciach, które dopiero uczą się obcowania z otaczającym je światem. Dzięki interesującym kolorom i kształtom tego typu gry i elementy są w stanie zainteresować maluszka, jednocześnie pozwalając mu na zdobywanie niezbędnej wiedzy. Interaktywne zabawki stanowią świetną stymulację dla zmysłów dziecka, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa w trakcie codziennego obcowania ze sporych rozmiarów elementami klocków czy układanek.

Zabawki dla najmłodszych dzieci w ciekawych kolorach i kształtach

W szerokiej ofercie zabawek dla rocznego dziecka i dwulatka znajdziesz na przykład drewniane warzywa do krojenia na magnes, pozwalające dzieciom poczuć się jak w prawdziwej kuchni, oraz drewniany warsztat z narzędziami, który pozwala na odkrywanie nowych fascynujących hobby i pasji. Świetnym pomysłem na prezent dla malucha w wieku 1-2 lat będzie także domek dla lalek z dużymi elementami albo kolorowy drewniany garaż z windą oraz pojazdami, umożliwiający swobodną zabawę wszystkim małym fanom motoryzacji.

Wiele frajdy dzieciom sprawi również uniwersalny jeździk/hulajnoga, umożliwiający ćwiczenie poszczególnych ruchów oraz koordynacji - to idealny prezent dla rocznego dziecka, które chce już poznawać świat na własnych nogach.

Kreatywne gry i zabawki interaktywne dla niemowlaków i dwulatków

Zabawki takie jak Garnuszek na klocuszek od Fisher-Price, Szczeniaczek-uczniaczek, Interaktywny miś koala czy Wydra Usypianka to wyjątkowe propozycje dla najmłodszych umożliwiające efektywną naukę rozróżniania poszczególnych dźwięków i kształtów. Dzięki tego typu propozycjom roczne lub dwuletnie dziecko uczy się poprzez zabawę, zapoznając się z coraz większą liczbą informacji na temat otaczającego świata.

Pomysłowe puzzle "Pucio. Co tu pasuje?", odpowiednie dla dzieci od 2 lat, odporne na zginanie i charakteryzujące się wysoką jakością nadruku zostały zaprojektowane w ten sposób, aby pozwolić rozwijać zdolności manualne oraz kształtować wyobraźnię i logiczne myślenie.

Z kolei zestaw "CzuCzulotto. Smacznego!", składający się z sześciu kolorowych plansz i aż 24 wyjątkowych żetonów to odpowiednia rozrywka dla najmłodszych już od 18. miesiąca życia.

-17%
w magazynie
-27%
w magazynie
-39%
27,61 zł 44,90 zł
CzuCzulotto. Smacznego!
w magazynie
-4%
w magazynie
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe