Zabawki dla dzieci w wieku 3 i 4 lat


Prezenty od Zajączka >>

Dzieci 3- i 4-letnie z zapałem eksplorują świat, wszystko je interesuje, są ogromnie kreatywne. Zabawki dla dzieci w wieku 3 i 4 lat są niesamowicie różnorodne. W sklepach można znaleźć szeroki wybór zabawek interaktywnych, najróżniejsze klocki, puzzle o różnym stopniu trudności, domki i wózki dla lalek, zdalnie sterowane samochody, maskotki, hulajnogi czy rowerki. Ilość i rozmaitość wprost poraża. W tym gąszczu wcale nie jest łatwo wybrać zabawkę interesującą i wartościową. Poniżej kilka naszych propozycji.

Zabawki interaktywne

CzuCzu Zwierzątka to zabawka dla trzylatków. Zestaw składa się z książeczki z zadaniami oraz suchościeralnego pisaka. W książeczce są zadania polegające na stworzeniu rysunku za pomocą łączenia kropek oraz wiele innych, poprawiających motorykę i rozwijających wyobraźnię oraz koncentrację. Dzięki możliwości zmazywania książeczka może służyć dziecku bardzo długo.

CzuCzu Zagadki z dziurką powstały z myślą o czterolatkach. Zestaw składa się z edukacyjnej książeczki z zagadkami przedstawionymi w nietypowy sposób. Pytania zadawane są w formie wierszyków, a podpowiedzi w formie ilustracji widoczne przez dziurki. Książeczka niesamowicie rozwija wyobraźnię malucha i przyczynia się do wzrostu jego wiedzy o świecie.

Klocki dla 3-latków i 4-latków

Zabawki dla dzieci w wieku 3 i 4 lat to oczywiście różnego rodzaju klocki: drewniane, plastikowe i przede wszystkim Lego.

Przygodę z lockami Lego najlepiej zacząć od zestawu Lego Classic klocki i domki. Tymi klockami z powodzeniem bawią się już dzieci 3-4-letnie. Składanie łatwych modeli oraz kreatywne budowanie przypadnie do gustu chłopcom i dziewczynkom. To zabawka o ogromnych walorach edukacyjnych, rozwija wyobraźnię i pomysłowość dziecka, motorykę, uczy cierpliwości. Tworzenie świata według własnych wyobrażeń to przecież to, co dzieci lubią najbardziej!

Lego Duplo Pociąg parowy to klocki dla dzieci 2-, 3- i 4-letnich. Mają większe rozmiary od tradycyjnych klocków Lego, nie ma więc obaw, że maluch włoży klocek do buzi czy nosa. Zabawa polega nie tylko na zbudowaniu lokomotywy i wagonów, dziecko, wykorzystując wyobraźnię, może się bawić w kolejarzy. Ma do dyspozycji pociąg, figurki dziecka, maszynisty i wiewiórki, 6 fragmentów torów i wiele kolejowych akcesoriów.

-12%
wysyłka w 48 godzin
-27%
w magazynie
-18%
w magazynie
-3%
w magazynie
-27%
wysyłka do 72 godzin
-18%
w magazynie
-18%
w magazynie
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe