Zdrowe przekąski dla dzieciOto kilka propozycji na zdrowe przekąski (trzeci element zbilansowanego lunch boxa), które zakupisz w sklepie Bee.pl.

Batony zbożowe i bakaliowe

W zestawieniu naszych batoników znajdziesz tylko takie, które w swoim dodatku nie zawierają cukru dodawanego (Ba cukru dodawanego pod każda postacią). W składzie rzeczywiście same naturalne składniki, żadnych przekrętów.

Przekąski owocowe

Idealnie sprawdzają się w szkole, mają ciekawe opakowania, słodki, owocowy smak. Można z łatwością się nimi dzielić z innymi dziećmi. A do tego wszystkie to same owoce! No może po za porcją Dobra, gdzie znajdziemy również orzechy.

Snacki zbożowe

To alternatywa dla tych dzieciaków, które wolą bardziej wytrawne i słone smaki. Zapewnią odpowiednią porcję węglowodanów złożonych. To dobre źródło energii i błonnika pokarmowego.

Orzeszki czy Nasiona

Orzechy i nasiona to idealne szkolna przekąska. Duża zawartość białka, wysokiej jakości tłuszcze nie nienasycone to wszystko to, czego Twoje dziecko potrzebuje w trakcie rozwoju. Sięgajcie tylko po te, które w swoich składach nie zawierają nic po za orzechami!

Musy owocowe

Mus owocowy to najlepszy sposób na przemycenie wartościowych owoców w codziennej diecie dziecka. Jest idealną przekąską nie tylko dla niemowlaków, które dopiero zaczynają swoją przygodę z poznawaniem smaków, lecz także dla rozbrykanych przedszkolaków i dzielnych uczniów szkoły podstawowej. Kupiony mus owocowy z dobrym składem jest równie zdrowy, jak ten zrobiony w domu. Ma jednak jedną dodatkową zaletę – znajduje się w tubce, która jest wygodniejsza dla dzieci.

Smoothie

Podobnie jak mus owocowy to sposób na przekazanie dużej dawki witamin i minerałów. Ale uwaga! Owoce są źródłem cukru. Takie smoothie czy mus, powinien zastąpić jedną porcje owoców dziennie. Naturalne smoothies bez dodatku cukru znajdziecie w ofercie poniżej.

Voilà! Boksy na cały tydzień szkolny macie gotowe.

-10%
w magazynie
-10%
w magazynie
-10%
w magazynie
-19%
w magazynie
-21%
w magazynie
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe