Zdrowe śniadanie


 

Trzymaj formę! >>

 

Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia - wszyscy znamy to zdanie, kojarząc je przede wszystkim z koniecznością dostarczenia organizmowi porannego zastrzyku energii. Ale to nie wszystko. Od tego, jak będzie wyglądało śniadanie, w dużym stopniu zależy nasze samopoczucie w ciągu całego dnia. Kształt porannych posiłków wpływa na zdrowie także w perspektywie długofalowej, np. pod kątem funkcjonowania układu trawienia - dlatego tak ważne jest, aby przygotowując śniadanie, korzystać z wysokiej jakości produktów. Gdzie znaleźć artykuły, które pozwolą przyrządzić smaczne i zdrowe śniadanie? To proste - wystarczy sprawdzić, co przygotowaliśmy w Bee.

 

Zdrowe śniadanie z Bee

Niezależnie od tego, jaki rodzaj porannego posiłku najbardziej nam odpowiada - np. zdrowa kanapka, naleśniki czy owsianka - w Bee bez trudu można znaleźć szeroką gamę ekologicznych składników, które pozwolą skomponować pyszne i zdrowe śniadanie. Oferujemy certyfikowane produkty pochodzące od sprawdzonych producentów zdrowej żywności, cieszących się niesłabnącym zaufaniem świadomych konsumentów (np. Natumi, Fiorentini czy Alpro). Nasze propozycje to m.in.:

- płatki owsiane - np. płatki bezglutenowe Bio Planet czy płatki błyskawiczne Pzz;
- dietetyczne pieczywo - takie jak chleb proteinowy Mestemacher - i różnego rodzaju zdrowe wafle;
- różnego rodzaju dodatki - m.in. syrop klonowy Big Nature, zdrowe dżemy, pasty i przetwory;
- bogaty wybór bakalii - np. daktyle (niesiarkowane), suszone morele, figi i wiele innych;
- ekologiczne napoje - np. napój ryżowy Inka czy bezglutenowy napój owsiany The Bridge;
- gotowe, zdrowe produkty, takie jak owsianka proteinowa Bakalland.

Zachęcamy do dokładnego sprawdzenia naszych propozycji. Posiadamy pozbawione szkodliwych substancji, dietetyczne produkty odpowiednie dla wegetarian oraz wegan, osób chorych na cukrzycę czy celiakię i wszystkich, dla których zdrowe odżywianie stanowi istotną wartość. Poznanie starannie dobranego asortymentu Bee to prosty sposób na pyszne, pożywne i zdrowe śniadanie - zapraszamy!


-15%
w magazynie
-15%
w magazynie
-28%
w magazynie
-33%
7,99 zł 11,99 zł
Inka Napój owsiany 1 l
w magazynie
-29%
w magazynie
-24%
w magazynie
-23%
w magazynie
-2%
w magazynie
-25%
w magazynie
-22%
w magazynie
-6%
w magazynie
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe