Zioła polskie


Życie bez przypraw byłoby mdłe. Zioła polskie to cała gama produktów, które stanowią podstawę stałego wyposażenia każdej kuchni, w której gotuje się bogate w smak potrawy. Oferujemy naturalne produkty roślinne w postaci suszonej lub kiszonej. Możecie znaleźć tu przyprawy w ziarnach lub zmielone, a także zioła w kawałkach. Wzbogacą aromat i podkreślą walory smakowe każdego dania, a dzięki doskonałej jakości pochodzącej prosto z natury, będą doskonałym wyborem dla osób dbających o zdrowie.

Zioła polskie – zastosowanie

Oferowane przez nas produkty roślinne przeznaczone są do stosowania w przygotowywaniu potraw jako przyprawy dodające smaku. Świetnie sprawdzą się jako dodatek do ciężkostrawnych mięs i zup, podkreślą smak sałatek i surówek. Dzięki nim dania z ziemniaków, makaronu, kasz czy ryżu zyskają wyrazistość. Niektóre z nich nadają się również do przyrządzania herbatek ziołowych lub jako dodatek do innych napojów. Mogą być też dodawane do bułek i chleba w procesie pieczenia, dzięki czemu pieczywo uzyska niezwykle apetyczny aromat i smak. Niektóre z powodzeniem można stosować w domowej produkcji kosmetyków.

Opakowanie

Większość oferowanych ziół dostępna jest w papierowych opakowaniach, które nie pozbawiają ich cennych właściwości odżywczych. Oferujemy produkty pakowane w przedziale wagowym od 20 do 200 gram.

Producent

Producentem dostępnych u nas ziół jest głównie polska marka Dary Natury, z siedzibą w małej wiosce Koryciny, wokół której znajdują się tereny bogate w rośliny pozyskiwane jako surowiec dla branży zielarskiej. Firma dała się poznać jako solidny i dbający o jakość producent zdrowej żywności.

-9%
w magazynie
-6%
w magazynie
-3%
w magazynie
-18%
w magazynie
-3%
w magazynie
-5%
w magazynie
-5%
w magazynie
-6%
w magazynie
-5%
w magazynie
-16%
w magazynie
-5%
w magazynie
-17%
wysyłka w 24 godziny
-5%
wysyłka w 24 godziny
-2%
wysyłka w 24 godziny
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe