Targroch Błonnik naturalny - Suplement diety 1 kg

Błonnik można stosować jako naturalny suplement diety, przyjmowany w celu uzupełnienia niedoboru błonnika. Błonnik składa się z włókien roślinnych, nierozpuszczalnych i nietrawionych w układzie pokarmowym. Jest niezbędny dla chorych walczących z cukrzycą, miażdżycą i otyłością.

16.99 zł

-15%

19.99 zł

Cena za kg: 16.99 zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt
Błonnik można stosować jako naturalny suplement diety, przyjmowany w celu uzupełnienia niedoboru błonnika. Błonnik składa się z włókien roślinnych, nierozpuszczalnych i nietrawionych w układzie pokarmowym. Jest niezbędny dla chorych walczących z cukrzycą, miażdżycą i otyłością.
 
Właściwości błonnika naturalnego
 
  • Błonnik naturalny zwiększa uczucie sytości przez co wpływa pozytywnie na proces odchudzania (dzieje się tak ze względu na jego zdolność do pochłaniania wody, zapobieganie efektowi jo-jo czy hamowanie apetytu),
  • wpływa na regulację cukru w organizmie, reguluje poziom cholesterolu,
  • zapobiega zaparciom, poprawiając funkcjonowanie jelit,
  • obniża ryzyko występowania chorób układu krwionośnego,
  • pomaga w leczeniu chorób układu pokarmowego takich jak hemoroidy czy zapalenie wyrostka,
  • pomaga usunąć toksyny i metale ciężkie z organizmu.

Wraz z jego przyjmowaniem obniża się poczucie zmęczenia, senności, jak i również apatii, co ma wpływ na polepszenie samopoczucia i koncentracji.

Jak długo można stosować błonnik naturalny?
 
Błonnik naturalny należy stosować przez okres ok. 2 tygodni.

Sposób użycia: zaleca się spożywać dwa razy dziennie po 6 gramów (dwie łyżeczki) około 30 minut przed posiłkiem. Wsypać do szklanki i zalać letnią wodą, odczekać ok 5 min. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji 12g w ciągu dnia. Podczas stosowania Błonnika Naturalnego zaleca się pić około 2 litrów wody.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Przed zastosowaniem suplementu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy go stosować po terminie ważności. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Informacja o alergenach – W zakładzie pakowane są rówież sezam, migdały, produkty z dwutlenkiem siarki SO2, produkty zawierające gluten, różne orzechy. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie można w 100% wykluczyć wystąpienia w produkcie śladowych ilości tych surowców.

Masa netto: 1000g
Składniki: Babka płesznik ziarno 80 %, Babka jajowata łuska 20 %
Suplement diety w formie sypkiej.
Zalecana dzienna porcja: 12 gramów

Producent: Targroch
 
Targroch to producent oferujący zdrowe, a przede wszystkim smaczne produkty, wpływające znacznie na zbilansowaną dietę. Oferuje szeroki asortyment, w skład którego oprócz bakalii stanowiących dobrą alternatywę dla niezdrowych przekąsek wchodzi także tradycyjna żywność, ale również produkty egzotyczne.