Und so weiter 3 extra. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 6

Zeszyt ćwiczeń und so weiter EXTRA 3 to rozszerzona wersja materiałów ćwiczeniowych, dostępna poza dotacją MEiN. Bogaty zestaw różnorodnych ćwiczeń ułatwia utrwalenie poznanego słownictwa i systematyzację zagadnień gramatycznych prezentowanych w podręczniku. W zeszycie ćwiczeń znajdziesz: Zbiór...
42,73 * 46,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 41,44 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń und so weiter EXTRA 3 to rozszerzona wersja materiałów ćwiczeniowych, dostępna poza dotacją MEiN. Bogaty zestaw różnorodnych ćwiczeń ułatwia utrwalenie poznanego słownictwa i systematyzację zagadnień gramatycznych prezentowanych w podręczniku.

W zeszycie ćwiczeń znajdziesz:

  • Zbiór ćwiczeń rozwijających wszystkie sprawności językowe
  • Wersja elektroniczna ćwiczeń wygodna w pracy stacjonarnej i nieoceniona w zdalnej
  • Dodatkowe sekcje z testami po każdym rozdziale oraz gry i zabawy językowe
  • Dobra, czytelna komunikacja między podręcznikiem a materiałami ćwiczeniowymi - wygoda!

Zeszyt ćwiczeń und so weiter EXTRA 3 do języka niemieckiego dla klasy VI to bogaty zbiór różnorodnych zadań językowych, w pełni skorelowany z podręcznikiem. Każde zadanie z zeszytu ćwiczeń posiada wyraźny odnośnik do konkretnego punktu aktywności językowej w podręczniku und so weiter EXTRA 3, ułatwiając uczniom poprawne powiązanie nabywanych przez nich treści lekcyjnych. W zeszycie ćwiczeń uczeń znajdzie także testy językowe zgromadzone w sekcji Die kluge Eule prüft, gry i zabawy językowe uatrakcyjniające naukę języka niemieckiego oraz ćwiczenia rozwijające umiejętność aktywnego słuchania, do których nagrania w formacie mp3 są dostępne bezpłatnie w Strefie Ucznia.

e-Ćwiczenia Interaktywna wersja zeszytu ćwiczeń to doskonałe narzędzie, pomocne zarówno w pracy zdalnej, jak i stacjonarnej (przesyłanie zadań domowych). W każdym zakupionym egzemplarzu, na wewnętrznej stronie okładki, znajdują się spersonalizowane kody do e-Ćwiczeń, dzięki którym uczniowie mogą korzystać z przesłanych przez nauczyciela materiałów. Te i wiele innych materiałów w wersji interaktywnej znajdziesz w e-Akademii PWN.

FAQ

Sekcja Q&A

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Und so weiter 3 extra. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 6" opublikowało Wydawnictwo PWN.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek do szkoły:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej dane znajdują się na stronie oglądanego produktu.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez przeszkód można ją zabrać ze sobą.


Kiedy wydano ten podręcznik?
Rokiem wydania tej książki jest 2022. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą czuć, że czerpią wiedzę z najnowszych podręczników.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach. Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian kupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Und so weiter 3 extra. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 6

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>