Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie. Ćwiczenia dla klasy 7 szkoły podstawowej

Testy, logogryfy, quizy, scenki dramowe, katalogi wypowiedzi i praca w parach – to ćwiczenia różnorodne i ciekawe dla nastolatków, które są ważne w zrozumieniu istoty miłości, seksualności i płodności. Każdy temat poprzedzony jest krótkim wprowadzeniem. Dlatego ćwiczenia dopełniają podręcznik i...
23,40 * 26,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,12 zł

Opis

Testy, logogryfy, quizy, scenki dramowe, katalogi wypowiedzi i praca w parach – to ćwiczenia różnorodne i ciekawe dla nastolatków, które są ważne w zrozumieniu istoty miłości, seksualności i płodności. Każdy temat poprzedzony jest krótkim wprowadzeniem. Dlatego ćwiczenia dopełniają podręcznik i podsuwają ciekawe rozwiązania metodyczne.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję Q&A

Kto napisał "Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie. Ćwiczenia dla klasy 7 szkoły podstawowej"?
Autorem książki jest Teresa Król.
Jest autorem paru podręczników szkolnych, jednak są one bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z konieczności dużego zaangażowania w proces przygotowywania treści. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie. Ćwiczenia dla klasy 7 szkoły podstawowej" wydało Wydawnictwo Rubikon.


Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie. Ćwiczenia dla klasy 7 szkoły podstawowej"?
Tytuł należy do popularnej serii Wędrując ku dorosłości.
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę i umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


Dla uczniów której klasy i na jakim szczeblu edukacji jest wymagany ten wspomniany podręcznik?
Książka została wydana dla uczniów klas SP 7. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

Do zgłębiania wiedzy, z jakiego przedmiotu ta publikacja jest przydatna?
Podręcznik wydano do nauki konkretnego przedmiotu, tj. inne.


Ile stron zawiera ta pozycja?
Treść Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie. Ćwiczenia dla klasy 7 szkoły podstawowej składa się z 80 stron.
Jest wypełniony edukacyjną treścią uatrakcyjnioną ilustracjami. Zawiera liczne i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Co, obok podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie komplety szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy jeśli pomylę się podczas kupowania to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie. Ćwiczenia dla klasy 7 szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>