Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie. Ćwiczenia dla klasy 8 szkoły podstawowej

Wiele ćwiczeń umożliwia młodzieży poszukiwanie odpowiedzi na pytania związane z odkrywaniem własnej tożsamości, kształtowaniem hierarchii wartości i określeniem celów życiowych. Quizy, ćwiczenia „prawda–fałsz”, testy, mapa mentalna, gra planszowa, fragmenty bloga, scenki sytuacyjne – to propozycje...
23,40 * 26,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,10 zł

Opis

Wiele ćwiczeń umożliwia młodzieży poszukiwanie odpowiedzi na pytania związane z odkrywaniem własnej tożsamości, kształtowaniem hierarchii wartości i określeniem celów życiowych. Quizy, ćwiczenia „prawda–fałsz”, testy, mapa mentalna, gra planszowa, fragmenty bloga, scenki sytuacyjne – to propozycje dla nastolatków z klasy VIII. Ćwiczenia są poprzedzone materiałem merytorycznym korelującym z kolejnymi rozdziałami podręcznika.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie. Ćwiczenia dla klasy 8 szkoły podstawowej"?
Teresa Król jest autorem tej książki.
Jest autorem kilku podręczników, jednak są one bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników szkolnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces zbierania treści. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Szkolny niezbędnik Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie. Ćwiczenia dla klasy 8 szkoły podstawowej został opracowany przez Wydawnictwo Rubikon.


Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Ten tytuł ma 88 stron.
Jest wypełniony treścią edukacyjną opatrzoną obrazkami i ilustracjami. Zawiera znaczące i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie. Ćwiczenia dla klasy 8 szkoły podstawowej"?
Tytuł jest częścią serii edukacyjnej Wędrując ku dorosłości.
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź przybory i inne artykuły szkolne, z którymi warto zacząć rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Wędrując ku dorosłości. Wychowanie do życia w rodzinie. Ćwiczenia dla klasy 8 szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>