Wędrujemy z Jezusem. Podręcznik do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej

Podręcznik do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej "Wędrujemy z Jezusem" Treści programowe do klasy czwartej szkoły podstawowej zostały opracowane w ośmiu działach tematycznych, zostały tak rozłożone, aby pomóc uczniom poznać lepiej Pana Jezusa, którego wybrali na swojego przewodnika i...
18,99 * 24,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,83 zł

Opis

Podręcznik do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej "Wędrujemy z Jezusem"

Treści programowe do klasy czwartej szkoły podstawowej zostały opracowane w ośmiu działach tematycznych, zostały tak rozłożone, aby pomóc uczniom poznać lepiej Pana Jezusa, którego wybrali na swojego przewodnika i przyjaciela w klasie trzeciej, pogłębić tę przyjaźń, nauczyć się dziękować, prosić, wielbić i przepraszać. Tematy poszczególnych jednostek zostały sformułowane tak, aby intrygowały ucznia i prowokowały do szukania odpowiedzi na pytania dotyczące ich wiary i wiedzy o Panu Bogu. Uczniowie na każdej lekcji spotkają przewodnika, którym jest św. Stanisław Kostka.

Celem każdej lekcji jest zbudowanie trwałej i żywej więzi między uczniem a Panem Jezusem. Podstawowym źródłem wiedzy są słowa z Pisma Świętego, krótkie komentarze omawiające temat, teksty ze światowego katechizmu Youcat dla dzieci, treści opowiadań, modlitw, fotografie i ilustracje.

Podręcznik nr  AZ-14-01/18-KR-8/23 do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów diecezjalnych, przeznaczony do klasy czwartej szkoły podstawowej, zgodny z programem nauczania nr AZ-1-01/18.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Wędrujemy z Jezusem. Podręcznik do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej"?
Książka "Wędrujemy z Jezusem. Podręcznik do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej" jest pracą zbiorową,za opisane treści odpowiedzialnych jest kilku autorów, a do zawartości zaangażowanych było grono osób.

 
Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Publikacja Wędrujemy z Jezusem. Podręcznik do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej została opracowana przez Wydawnictwo WAM.

 
Jak się upewnić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek do szkoły z listą potrzebnych:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione informacje znajdują się na karcie kupowanego produktu.

 
Ile stron ma ta pozycja?
Ten tytuł ma 168 stron. Jest wypełniony edukacyjną treścią uwydatnioną ilustracjami. Zawiera znaczące i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.

 
Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Wędrujemy z Jezusem. Podręcznik do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii Wierzę w Boga.
Podobnie jak pozostałe tytuły z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany i logiczny.

 
Dla uczniów której klasy i na jakim szczeblu nauki jest potrzebny ten podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas SP 4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.
 
Do nauki, którego przedmiotu potrzebna jest ta publikacja?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu wybranemu działowi nauki, jakim jest religia.

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie odpowiednich zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść energetycznie i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę szkolną, z którą warto rozpocząć rok szkolny.

 
Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - Wędrujemy z Jezusem. Podręcznik do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej

 • Tytuł: Wędrujemy z Jezusem
 • Wydawnictwo WAM
 • Seria Wierzę w Boga
 • Rok wydania: 2023
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 168
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788327731678
 • Język: polski
 • Podtytuł: Podręcznik do religii dla klasy 4 szkoły podstawowej
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788327731678

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>