Wot i My. Po nowomu 1. Zeszyt ćwiczeń do języka rosyjskiego dla liceum i technikum

„Wot i my. Po nowomu. 1 Zeszyt ćwiczeń. Język rosyjski dla czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum” „Wot i my. Po nowomu. 1 Zeszyt ćwiczeń. Język rosyjski dla czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum” to publikacja uzupełniająca dla pierwszej części podręcznika „Wot i my. Po...
40,50 * 45,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 40,01 zł

Opis

„Wot i my. Po nowomu. 1 Zeszyt ćwiczeń. Język rosyjski dla czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum”

„Wot i my. Po nowomu. 1 Zeszyt ćwiczeń. Język rosyjski dla czteroletniego liceum i pięcioletniego technikum” to publikacja uzupełniająca dla pierwszej części podręcznika „Wot i my. Po nowomu”. Jest przeznaczona dla uczniów 4-letnich liceów oraz 5-letnich techników, którzy albo rozpoczynają naukę rosyjskiego od podstaw (III.2.0), albo kontynuują ją po klasach VII-VIII szkoły podstawowej (III.2).

Zeszyt ćwiczeń:

  • jest w pełni skorelowany z podręcznikiem pod względem treści i układu – łatwo zorganizować z nim zarówno samodzielną pracę, jak i tę podczas zajęć lekcyjnych,
  • zawiera szeroką gamę zadań powtórkowych, utrwalających i automatyzujących umiejętności językowe – regularna praca z nim pozwala szybciej rozbudowywać zakres słownictwa i lepiej zrozumieć gramatykę,
  • zawiera sekcję samooceny na końcu każdego rozdziału – dzięki temu uczeń może sam sprawdzić, ile już się nauczył i co jeszcze powinien powtórzyć,
  • jest wzbogacona ćwiczenia rozumienia ze słuchu – nagrania do nich są dostępne bezpłatnie w Strefie ucznia na stronie www.wszpwn.com.pl.

Nowa wersja zeszytu ćwiczeń została zmieniona w 100% w porównaniu z tą znaną rusycystom z cyklu „Wot i my”. Zadania są w pełni zgodne z nową podstawą programową i pozwalają krok po kroku poznawać język rosyjski w wymiarze praktycznym.

Zapoznaj się również z pozostałymi częściami kursu „Wot i my. Po nowomu” i dobierz materiały dydaktyczne, które pozwolą skutecznie i komfortowo prowadzić lekcje języka rosyjskiego.

FAQ

Sekcja FAQ

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Publikacja Wot i My. Po nowomu 1. Zeszyt ćwiczeń do języka rosyjskiego dla liceum i technikum została przygotowana przez Wydawnictwo Szkolne PWN.

 
Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.

 
Kiedy wydano tę publikację?
Rok wydania tego podręcznika to 2019. Podręcznik "Wot i My. Po nowomu 1. Zeszyt ćwiczeń do języka rosyjskiego dla liceum i technikum" od lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez te lata zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.

 
W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik został wydany w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, z łatwością można ją zapakować do szkolnego plecaka lub torby.

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Nie zapomnij o zeszytach! Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.

 
Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian kupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - Wot i My. Po nowomu 1. Zeszyt ćwiczeń do języka rosyjskiego dla liceum i technikum

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>