Wot i My. Po nowomu 2. Zeszyt ćwiczeń do języka rosyjskiego dla liceum i technikum

Zeszyt ćwiczeń Wot i my po-nowomu zawiera bogaty wybór ćwiczeń utrwalających materiał leksykalny i struktury gramatyczne, wprowadzone w podręczniku. Podobnie jak podręcznik zeszyt ćwiczeń zapewnia optymalne dostosowanie do dwóch wariantów podstawy programowej (III.2.0 i III.2). Zawiera specjalne...
45,62


Dodaj do listy zakupowej

Cena regularna: 47,00 zł -3%
Cena sugerowana przez producenta/wydawcę.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 45,99 zł -1%
Opis

W zbiorze ćwiczeń poświęconym nauce języka rosyjskiego można znaleźć różnorodne zadania, które są doskonałym uzupełnieniem materiału lekcyjnego. Zeszyt został stworzony z myślą o uczniach liceów i techników, oferując bogaty zestaw ćwiczeń, które skutecznie utrwalają leksykę oraz struktury gramatyczne wprowadzone w podręczniku. Dzięki przemyślanej strukturze, każdy uczeń, niezależnie od poziomu zaawansowania, znajdzie coś dla siebie.

Zróżnicowane ćwiczenia

Oferowane zadania są podzielone na kilka grup, co ułatwia ich przyswajanie i skuteczne ćwiczenie umiejętności językowych. Uczniowie mogą pracować zarówno nad:

  • Ćwiczeniami leksykalnymi – które pomagają w przyswajaniu nowego słownictwa i fraz.
  • Ćwiczeniami gramatycznymi – umożliwiającymi zrozumienie i praktyczne zastosowanie reguł gramatycznych.
  • Ćwiczeniami komunikacyjnymi – rozwijającymi umiejętności konwersacyjne oraz praktyczne użycie języka w codziennych sytuacjach.

Dostosowanie do programów nauczania

Warto podkreślić, że materiał jest zgodny z dwoma wariantami podstawy programowej, co czyni go niezwykle elastycznym narzędziem edukacyjnym. Uczniowie początkujący znajdą w nim treści dostosowane do ich poziomu, podczas gdy bardziej zaawansowani mogą zmierzyć się z zadaniami o podwyższonym stopniu trudności. Dzięki temu każdy może efektywnie rozwijać swoje umiejętności językowe w komfortowym tempie.

Testy i samodzielna nauka

Na końcu każdego rozdziału umieszczono testy do samooceny, które umożliwiają uczniom bieżące sprawdzenie swoich postępów. Klucz odpowiedzi do każdego testu stanowi cenne wsparcie w samodzielnej nauce, pomagając w identyfikacji mocnych i słabych stron. Umożliwia to nie tylko efektywne przyswajanie wiedzy, ale także rozwija umiejętności samodzielnego uczenia się, co jest kluczowe w nauce każdego języka.

Zeszyt ćwiczeń będzie doskonałym narzędziem dla każdego, kto pragnie intensywnie pracować nad językiem rosyjskim. Dzięki różnorodności zadań oraz przemyślanej konstrukcji, uczniowie zyskają solidne wsparcie w rozwijaniu swoich umiejętności językowych, co przyczyni się do ich sukcesów w nauce. Warto zainwestować w ten materiał, aby wzbogacić swoje lekcje i uczynić je jeszcze bardziej efektywnymi.

Szczegóły - Wot i My. Po nowomu 2. Zeszyt ćwiczeń do języka rosyjskiego dla liceum i technikum

Dane producenta

PWN Wydawnictwo Szkolne Sp. z o.o., G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa, Polska, tel. 022 000 00 00

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

O Autorze

Popularne tematy