Wyczaruj zwierzęta egzotyczne. Malowanki wodne

Dzięki tej malowance zostaniesz prawdziwym czarodziejem! Zmoczony wodą pędzel niczym różdżka sprawi, że obrazki nabiorą kolorów, a ty będziesz się świetnie bawić i odkryjesz magię barw! Malowanki wodne to świetna rozrywka dla najmłodszych dzieci, które dopiero ćwiczą sprawność manualną. Kolorowanie...
5,05 * 6,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,03 zł

Opis

Dzięki tej malowance zostaniesz prawdziwym czarodziejem! Zmoczony wodą pędzel niczym różdżka sprawi, że obrazki nabiorą kolorów, a ty będziesz się świetnie bawić i odkryjesz magię barw!

Malowanki wodne to świetna rozrywka dla najmłodszych dzieci, które dopiero ćwiczą sprawność manualną. Kolorowanie rysunków bez użycia farb ułatwi im zabawę i pozwoli zachować porządek. Proste, dostosowane do wieku odbiorcy ilustracje, a także ciekawa tematyka zachęcą dziecko do dalszych plastycznych ćwiczeń.

Tytuł "Wyczaruj zwierzęta egzotyczne. Malowanki wodne" jest pracą zbiorową, więc nad przygotowaniem treści pracowało kilka osób.

Sprezentuj dziecku książeczkę "Wyczaruj zwierzęta egzotyczne. Malowanki wodne". Należy ona do sekcji ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na wyśmienitą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże również zredukować stres i poprawić nastrój.

Jest to wspaniała propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Przedszkolaki w wieku 2-6 lat rozwijają się w tym okresie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książeczek do kolorowania.

Książka ma miękką oprawę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w kolejce do kosmetyczki.

Publikacja "Wyczaruj zwierzęta egzotyczne. Malowanki wodne" została udostępniona przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to zobacz również inne publikacje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.