Wydawnictwo Alma-Press


Oficyna Wydawnicza "Alma-Press" powstała w roku 1985. Publikacje tego wydawnictwa z pewnością spotkają się z uznaniem wśród żeglarzy, nurków, hobbystów oraz fascynatów takich tematów, jak historia i militaria.

"Alma-Press" jest niezaprzeczalnym liderem na polskim rynku książki jeżeli chodzi o publikacje dla żeglarzy oraz nurków (np. "Wyspy Bałtyku", "Nurkowanie dla zaawansowanych", "Czas zerowy, seks i narkoza głębin", "Biblia węzłów", "Człowiek za burtą" lub "Astronawigacja dla żeglarzy"). W tematyce historii i militariów zostały wydane między innymi takie serie, jak "Panorama techniki wojskowej" oraz "Nieznane oblicza historii". Alma-Press wydała także liczne poradniki, typowo hobbystyczne, o bardzo wszechstronnej tematyce, np. "Chwyty gitarowe", "Jazda na nartach", "Kamienie szlachetne i ozdobne", "Burgery" czy też "Motocykl bez tajemnic".

Wszystkie książki tego wydawnictwa są wysoko oceniane przez fachowców w danej dziedzinie. Wiele z nich otrzymało pozytywną ocenę Głównej Komisji Szkolenia Polskiego Związku Żeglarskiego, a inne tytuły (takie jak "Budowa i naprawa jachtów z laminatu", "Żeglowanie po wodach śródlądowych", "Wiadomości o jachtach żaglowych", czy "Żeglarz jachtowy") otrzymały prestiżową nagrodę im. Leonida Teligi przyznawaną przez miesięcznik "Żagle".
wysyłka do 72 godzin
Poradnik młodego żeglarza -37%
28,49 zł 45,00 zł
Poradnik młodego żeglarza
wysyłka w 48 godzin
Księga zagadek Sherlocka Holmesa -6%
wysyłka do 72 godzin
Dookoła świata. Księga 200 zagadek -5%
wysyłka w 48 godzin
50 roślin, które zmieniły bieg historii -5%
wysyłka w 48 godzin
Uzdrawiająca moc kryształów -15%
w magazynie
Uzdrawiająca moc olejków eterycznych -5%
wysyłka w 48 godzin
Przewodnik po roślinach leczniczych. -5%
wysyłka w 48 godzin
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe