Wydawnictwo Harde


Wydawnictwo HARDE to jedno z nowszych wydawnictw na polskim rynku, które zajmuje się wydawaniem literatury faktu. Książki ukazujące się jego nakładem poruszają trudne wątki, często uznawane za tematy tabu.

Wydawnictwo HARDE powstało w ramach grupy Super Express. W ramach jego projektów wchodzą książki określane jako non-fiction. Publikacje, które wypuszcza na rynek wydawnictwo dotyczą aktualnych wydarzeń mogących wzbudzać kontrowersje, szokować bądź fascynować. W książkach wydawanych przez HARDE znajdą się też historie dotyczące śledztw dziennikarskich oraz osób niebezpiecznych, podejrzanych bądź nietypowych na tyle, że stale wzbudzają zainteresowanie opinii publicznej.

Pośród autorów publikujących w wydawnictwie HARDE znajdują się dziennikarze, a także popularni pisarze. Nie jednak również miejsca dla debiutantów. Przy redakcji książek pomaga zespół “Super Expressu”. Twórcy wydawnictwa chcą zdemaskować tajemnice przed zwykłymi ludźmi i wprowadzać ich w świat, o którym nie mają pojęcia, choć znajduje się tuż obok. W ten sposób wiele skrzętnie skrywanych działań na arenie polskiej może ujrzeć wreszcie światło dzienne.

Pierwsza publikacja wydawnictwa HARDE to projekt “Masa. Od pakera do gangstera” zawierająca w sobie rozmowę z jednym z najbardziej znanych polskich przestępców - Jarosławem Sokołowskim, działającym pod pseudonimem “Masa”. Wywiad z gangsterem przeprowadzili Błażej Chyła oraz Janusz Szostak.

Milionerki. Fortuny Polek -22%
33,53 zł 42,99 zł
Milionerki. Fortuny Polek
wysyłka w 24 godziny
Bitwa z rakiem. Terapie i antyterapie -22%
wysyłka w 24 godziny
Cukrzyca przyczyna przebieg profilaktyka -13%
wysyłka w 24 godziny
Serce jak choruje jak je leczyć jak wzmacniać -22%
wysyłka w 24 godziny
Dieta najedzonych dziewczyn -22%
31,19 zł 39,99 zł
Dieta najedzonych dziewczyn
wysyłka w 24 godziny
Kuchnia afrodyzjaków -22%
31,19 zł 39,99 zł
Kuchnia afrodyzjaków
wysyłka w 24 godziny
Królestwo zup -22%
27,29 zł 34,99 zł
Królestwo zup
wysyłka w 24 godziny
Borelioza -22%
23,39 zł 29,99 zł
Borelioza
wysyłka w 24 godziny
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe