Wreszcie mamy wiosnę :) Co prawda pogoda jest jeszcze nieco kapryśna ale z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień jest coraz cieplej i coraz więcej słońca. Zbliżają się też święta, tak więc jest to idealny czas na gruntowne porządki domowe.W dzisiejszym artykule chciałabym przedstawić Wam ciekawą markę jaką jest Yope. Pod tą krótką nazwą kryją się naturalne środki czystości i kosmetyki, które w krótkim czasie zyskały całkiem sporą rzeszę fanów. 92% składników w produktach Yope jest pochodzenia naturalnego oraz o niskim stopniu przetworzenia. Kosmetyki nie zawierają parabenów, PEG'ów, silikonów, barwników, SLES'ów i SLS'ów. Sodium Lauryl Sulfate (SLS) oraz Sodium Laureth Sulfate (SLES), to tanie, maziste substancje, które znajdują się praktycznie w każdym mydle w płynie, szamponie czy żelu pod prysznic. Dodanie ich do składu powoduje, że kosmetyk otrzymuje odpowiednią, gęstą konsystencję oraz pieni się. Nie mają one jednak żadnych właściwości myjących, a mogą być wręcz szkodliwe dla skóry.
Środki czystości wolne są od chloru i wybielaczy optycznych, substancji szkodliwych lub potencjalnie niebezpiecznych dla zdrowia, surowców modyfikowanych genetycznie, parabenów. Od początku do końca powstają w Polsce, a ich siła to przemyślany skład przyjazny dla ludzi i środowiska. Dzięki Yope wiosenne porządki będą pachniały lawendą, zieloną herbatą i bambusem.

Dlaczego warto po nie sięgnąć ?

  • Mają doskonałą jakość
  • Są łagodne dla skóry
  • Naturalne
  • Ładnie i oryginalnie pachną
  • Mają doskonale zaprojektowane, nowoczesne i wygodne w użytkowaniu opakowania
  • Ich ogromną zaletą jest też dobra, niska cena


Ważną informacją jest, że marka współpracuje z dermatologami i kosmetologami. Dzięki ich doświadczeniu, finalnie powstają produkty całkowicie bezpieczne dla dzieci jak również dla osób o wrażliwej skórze. Wśród wszystkich produktów można wyróżnić kilka kategorii: balsamy, mydła kosmetyczne, mydła kuchenne, środki czystości, kremy do rąk. Dla swoich użytkowników produkty YOPE są źródłem dobrych emocji i codziennej przyjemności.

O zaletach produktów można pisać naprawdę duża ale musisz je po prostu przetestować. Jestem przekonana, że spełnią Twoje oczekiwania :)