Zabawy ruchowe na 4 pory roku dla przedszkolaka Outlet

Zabawy ruchowe na 4 poru roku dla przedszkolaka to świetna forma aktywizacji dziecka i rodzica! Różnorodne wyzwania i rodzinne rozgrywki zapewnią wiele śmiechu i satysfakcji, a także wesprą motoryczny rozwój dziecka w ciągu całego roku.
6,29 * 10,70 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,49 zł

Opis

Zabawy ruchowe na 4 poru roku dla przedszkolaka to świetna forma aktywizacji dziecka i rodzica! Różnorodne wyzwania i rodzinne rozgrywki zapewnią wiele śmiechu i satysfakcji, a także wesprą motoryczny rozwój dziecka w ciągu całego roku.

Autorem książeczki "Zabawy ruchowe na 4 pory roku dla przedszkolaka" jest Tadeusz Staniszewski.

Książeczka pt. "Zabawy ruchowe na 4 pory roku dla przedszkolaka" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej przedszkolaki mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. Oto spełnia się marzenie opiekuna malucha: rozwój i dobra zabawa w jednym!

To idealna opcja dla malucha, który właśnie rozpoczyna swoją przygodę w przedszkolu. Książeczka wprowadzi go w świat przedszkolny, pozwoli mu lepiej poznać otaczającą rzeczywistość i przygotować się na nowe wyzwania. Dzięki niej dziecko będzie miało poczucie pewności i gotowości do tego, co go czeka.

Czytanie książeczek ma same zalety i ułatwia rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Piękne, kolorowe obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także nieocenionym sposobem szlifowania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Historyjka jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wycieczkę, bez przeszkód można ją wrzucić do plecaka dziecka.

Jest to nie za długa publikacja - jej długość to 64 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Zabawy ruchowe na 4 pory roku dla przedszkolaka" udostępniło Wydawnictwo SBM. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to sprawdź również pozostałe tytuły tego wydawcy.

Ten tytuł to doskonały przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.