Zwierzęta. Wycinam, naklejam, rysuję. Wycinanki edukacyjne

„Wycinam, naklejam, rysuję. Zwierzęta. Wycinanki edukacyjne” to aktywizująca książka dla przedszkolaków. Jak z niej korzystać? Dziecko wycina proste elementy i przykleja w odpowiedniej kolejności tak, by powstał obrazek, a całość kompozycji dopełnia, rysując po linii przerywanej. Perforacja w...
9,96 * 16,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,96 zł

Opis

„Wycinam, naklejam, rysuję. Zwierzęta. Wycinanki edukacyjne” to aktywizująca książka dla przedszkolaków. Jak z niej korzystać? Dziecko wycina proste elementy i przykleja w odpowiedniej kolejności tak, by powstał obrazek, a całość kompozycji dopełnia, rysując po linii przerywanej. Perforacja w książce ułatwia wyrywanie kart i wycinanie.

Pracując z tymi wycinankami dziecko:

  • rozwinie sprawność manualną,
  • nauczy się korzystać z prostych instrukcji,
  • zacznie precyzyjnie korzystać z nożyczek,
  • poćwiczy rysowanie prostych szlaczków i linii,
  • rozwinie spostrzegawczość i koncentrację uwagi.

„Wycinam, naklejam, rysuję. Zwierzęta. Wycinanki edukacyjne” to okazja do nabywania niezbędnych i praktycznych umiejętności manualnych.

Za treścią książeczki "Zwierzęta. Wycinam, naklejam, rysuję. Wycinanki edukacyjne" stoi Agnieszka Bator.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla kilkulatka. Wypełni mu czas i dodatkowo zainspiruje do twórczych aktywności, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Jest to świetna propozycja dla każdego małego miłośnika zwierząt, który chce poznawać świat natury w sposób kreatywny i edukacyjny.

Chcąc wspierać prawidłowy rozwój maluchów w wieku od 4 do 7 lat, warto wręczać im specjalnie przeznaczone dla nich publikacje.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością pobudzi malucha do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Piękne, barwne obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Ponadto lektura książek wspiera dzieci w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i rozwija słownictwo.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wyruszając na wycieczkę, bez problemu można ją wrzucić dziecku do plecaka lub torby.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie wahaj się - kup także inne bajki z cyklu "Wycinam, naklejam, rysuję".

Jest to stosunkowo krótka książka - jej długość: 40 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Zwierzęta. Wycinam, naklejam, rysuję. Wycinanki edukacyjne" wydało Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to zobacz również inne publikacje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.