Kosmetyki dla dziecka › Kremy przeciwsłoneczne

Są 22 produkty.

Dzieci uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu. Niestraszne są im wielogodzinne zabawy i długie spacery z rodzicami. Skóra maluszków jest jednak szczególnie narażona na nadmierne działanie promieni słonecznych. Właśnie dlatego tak ważne jest jej prawidłowe zabezpieczenie w gorące, letnie dni. Aby zadbać o naskórek najmłodszych domowników, należy się zdecydować na zakup specjalnych kosmetyków, które odpowiednio go nawilżą oraz natłuszczą.

Do najważniejszych produktów ochronnych zalicza się kremy SPF o zróżnicowanej mocy działania, dostosowanej do pory roku i stopnia nasłonecznienia. Stanowią one doskonałą barierę przed promieniowaniem UVB oraz UVA, dlatego skutecznie zabezpieczają naskórek przed podrażnieniem. Wśród cennych kosmetyków można też wyróżnić mleczka i balsamy przeciwsłoneczne. Tworzą warstwę ochronną, która skutecznie niweluje i odbija promienie słoneczne. Ich zadaniem jest także nawilżenie delikatnej skóry dziecka, tak aby nie dopuścić do jej przesuszenia. Wybierając się na wakacje z maluszkiem, nie wolno również zapomnieć o produktach do opalania. Za sprawą starannie opracowanej receptury umożliwiają one intensywne przebywanie na słońcu, bez obaw o uszkodzenie naskórka.

Wszystkie wymienione kosmetyki stanowią profesjonalną pomoc w zabezpieczeniu młodej, podatnej na działanie czynników zewnętrznych skóry dziecka. Z pewnością sprawdzą się one podczas udanych i radosnych zabaw w pełnym słońcu.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe