Środki na komary i kleszcze dla dzieci

Są 3 produkty.
19,99 * 24,71 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 19,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 15,39 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 11,27 zł

Lato to czas, kiedy owady, takie jak komary i kleszcze stają się szczególnie uciążliwe. Ugryzienie, poza nieprzyjemnym swędzeniem, może być również niebezpieczne ze względu na źródło infekcji i zarazków. Z tego względu, dla komfortu i zdrowia własnego dziecka, przed wakacyjnym wyjazdem warto zaopatrzyć się w skuteczne środki na komary i kleszcze.

Skuteczne preparaty na owady dla dzieci w Bee.pl

Środki na owady dostępne w przedstawianej kategorii bazują na substancjach odstraszających komary syntetycznych bądź naturalnych. Szczególnie dużą popularnością ze względu na wygodę oraz skuteczność cieszą się środki na kleszcze i komary do rozpylania. W ofercie znaleźć można również sprawdzone preparaty na komary w postaci mleczka czy też płyn owadobójczy z elektrofumigatorem.

Spray na komary i kleszcze to niezbędnik podczas letniego ogniska, grilla w ogrodzie, spaceru do lasu oraz kampingu. Pozwala na łatwe użycie środka w każdych warunkach. Najlepsze środki na komary cechują się delikatnym zapachem, który nie drażni dziecka. Zawarte w nich naturalne olejki eteryczne, takie jak kocimiętka, doskonale odstraszają komary.

Zasłużonym zaufaniem w tej kwestii cieszą się również preparaty z ikarydyną. W zależności od stężenia mogą być one wykorzystywane już od 2 roku życia dziecka.

Rodzice najmłodszych dzieci powinni zainteresować się produktami takimi jak mleczko ochronne na komary i meszki. Wyróżnia się ono lekką, wodnistą konsystencją. Umożliwia łatwe rozprowadzenie na skórze malucha bez ryzyka dostania się preparatu w okolice twarzy nawet przy intensywnym wierceniu dziecka.

W ofercie Bee.pl znaleźć można również płyn owadobójczy z elektrofumigatorem. Ten rodzaj produktu to skuteczna ochrona przed owadami przez całą noc w pomieszczeniu lub namiocie. Specyfik nie tylko zapobiega nadlatywaniu komarów z zewnątrz, ale również unieszkodliwia insekty przebywające już w pomieszczeniu.

Jakie środki na komary wybrać dla dziecka?

Środki na komary dla dzieci powinny cechować się możliwie najbardziej naturalnym składem. Szczególnie polecane są preparaty z naturalnymi olejkami eterycznymi. Dla pełnego komfortu malucha warto zaopatrzyć się również w spray przeciwświądowy, który zmniejszy nieprzyjemne uczucie swędzenia, które tak często towarzyszy maluchom po wieczornych zabawach przy ognisku czy spacerze w lesie.

Sprawdzone preparaty na komary odpowiednie dla dzieci dostępne w naszej ofercie, to produkty marki BROS, MUGGA czy WOODEN SPOON.

Preparaty na kleszcze dla dzieci – polecane produkty

Środki na kleszcze i komary, które najlepiej sprawdzą się w przypadku niemowląt, to mleczka odstraszające insekty. Są one łatwe do rozprowadzenia na skórze dziecka, a przy tym zadbają o nawilżenie ciała maluszka.

Dla nieco starszych dzieci oraz dorosłych wygodny i skuteczny będzie spray na komary i kleszcze. Można zabrać go ze sobą na wakacje, pod namiot czy w góry. Spokojną noc zapewni natomiast płyn na komary od Elektro, który skutecznie odstrasza komary nawet przez 8 godzin.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe