Zabawki, przywieszki, pałąki

Jest 8 produktów.

Akcesoria do wózków gromadzą w jednym miejscu elementy przydatne podczas korzystania z dziecięcego pojazdu. Mają za zadanie uczynić spacer jak najbardziej komfortowym. Rodzice znajdą wśród nich m.in.: folie i moskitiery, adaptery – paski bezpieczeństwa do wózka, materace, wkładki, pościel, mufki, śpiworki i okrycia na nóżki, torby i organizery, uchwyty na kubki i haczyki, zabawki, przywieszki, pałąki.

Wśród akcesoriów do wózka znajdują się także różne rodzaje zawieszek w kształcie zwierząt. Sympatyczne zwierzaki umilą dzieciom czas podczas spacerów. Kilkumiesięcznym niemowlętom pomogą zasnąć, a starsze dzieci po drzemce w wózku będą mogły wyciągnąć rączki i pobawić się zawieszką. Zaczynają one obserwować, co się wokół nich dzieje – kolorowa postać będzie dla nich interesująca.

Zawieszki firmy Babyono są bardzo przyjazne i ciekawe. Żyrafa i jednorożec wyposażone są w wibrację, która ukoi dziecko. Szop składa się z wielu części – zawiera grzechotkę, element piszczący i szeleszczący oraz gryzak i kolorowe tasiemki, a wszystko po to, by przyciągnąć uwagę malucha.

Zwierzaki są miłe w dotyku i mogą służyć jako przytulanki. Kontakt z nimi przyspieszy drzemkę dziecka. Można je wykorzystać również do zabawy poza wózkiem. Posiadają uchwyt, który starsze dziecko może trzymać, wprawiając zabawkę w ruch i użyczając jej jednocześnie głosu – możliwości jest wiele. 

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe