Płyny do mycia podłóg i dywanów

Jest 20 produktów.
wysyłka w 48 godzin
wysyłka do 72 godzin

Jak dbać o dobry stan podłóg i dywanów? Kiedyś było to bardzo czasochłonne zadanie polegające na stosowaniu wielu naturalnych preparatów – na szczęście dziś rzeczywistość jest inna. Znani w branży producenci stawiają na personalizację i produkują produkty, które są stworzone z myślą o pielęgnacji konkretnego rodzaju powierzchni. W tej kategorii znajdziecie szeroki wybór płynów do mycia podłóg i dywanów.

W naszym sklepie internetowym Bee znajdziecie tylko produkty wysokiej jakości. Znamy potrzeby naszych klientów i chcemy oferować im tylko najlepsze produkty, które podniosą komfort codziennego funkcjonowania. Proponujemy Wam zarówno uniwersalne rozwiązania, jak i te przeznaczone do konkretnych powierzchni. Możecie wybierać spośród wersji zapachowych lub nie, a także produktów ekologicznych. Poniżej przedstawiamy kilka naszych propozycji:

  • Gold Oxi Action Pet Expert – spray czyszczący do dywanów I tapicerek od Vanish,
  • Naturalny płyn do mycia podłóg uniwersalny Ecolabel marki Eco Naturo,
  • Płyn do czyszczenia podłóg Francuska Lawenda od Yope,
  • Płyn uniwersalny do podłóg Baking soda o zapachu cytrusowym marki Ludwik,
  • Tuba Pianka do dywanów i wykładzin od Emsal,
  • Wood Floor – profesjonalny płyn do mycia i pielęgnacji podłóg drewnianych.

Odpowiednia konserwacja powierzchni wpływanie nie tylko na ich rewelacyjny wygląd, ale także minimalizuje ryzyko wystąpienia zniszczeń czy przebarwień. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi opisami każdego z dostępnych w tej kategorii produktów i wybrania tego, który idealnie odpowiada specyfice Waszej podłogi lub dywanu. Życzymy udanych zakupów a w razie jakichkolwiek trudności lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe