Podręczniki do 1 klasy liceum i technikum

Jest 150 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 40,63 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 49,03 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 55,73 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 64,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 61,45 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 51,85 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 79,65 zł
NOWOŚĆ
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 74,03 zł

Z myślą o uczniach pierwszych klas liceów i techników sklep Bee zebrał różne potrzebne podręczniki w jednym miejscu!

Nadchodzący rok szkolny oznacza dla Was wiele nowych wyzwań. Ukończyliście ostatni rok szkoły podstawowej, więc macie szansę okazać się dorośli i odpowiedzialni. Oznacza to, że będziecie musieli sami zadbać nie tylko o osobisty plan nauki, ale także zamówienie książek, które się do niej przydadzą. Dzięki nam możecie chłonąć wiedzę z pomocą przyjaznych podręczników wyposażonych w barwne ilustracje, czytelne indeksy oraz niespotykane ciekawostki. Nauka z interesującą książką zawsze jest przyjemna i efektywna.

Chcemy ułatwić Wam otwarcie nowego rozdziału w życiu. Teraz nie musicie szukać książek po różnych zakątkach Internetu. Pod spodem znajdziecie zestaw podręczników do 1 klasy liceum i technikum. Nie mogliście dotąd znaleźć podręcznika do fizyki? A może w księgarniach zabrakło kart prac do geografii? Takie przypadki nie stanowią już problemu! W sklepie Bee traficie na materiały, których od dawna poszukujecie. Umożliwiamy zamówienie zarówno podręczników dla podstawy jak i rozszerzenia. Udostępniamy też zestawy ćwiczeń razem z odpowiadającymi im podręcznikami.

Dzięki dokładnym opisom macie możliwość poznać swoje książki, jeszcze zanim dostaniecie je do rąk własnych. W zamieszczonych charakterystykach znajdziecie nie tylko streszczenie materiału danego podręcznika, ale też informacje o wydawnictwie, dopuszczeniu MEN, rodzaju okładki i autorach. Zawsze informujemy też, ile czasu zajmie dostawa, żebyście nie martwili się tym, czy Wasze książki dojdą na czas!

W naszym zbiorze znajdziecie podręczniki do 1 klasy liceum i technikum różnych popularnych wydawnictw, między innymi Nowej Ery, Operonu, Key Text czy Oficyny Wydawniczej K. Pazdro. Wśród nich tytuły takie jak:

  • "Przeszłość i dziś"
  • "Krok w przedsiębiorczość"
  • "Oblicza geografii"
  • "Biologia na czasie"
  • "Ekonomia dla licealistów"

Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, czy mamy właśnie to, czego potrzebujesz. Zapraszamy do zakupów!

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe