Pakiet Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik z zeszytem ćwiczeń do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum

Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum Najnowsze wydanie podręcznika „Żyję i działam bezpiecznie” dla szkół ponadpodstawowych jest zgodne z nową podstawą programową z 2022 r. Oprócz nowych zagadnień z podstawy programowej,...
65,54 * 72,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 62,44 zł

Opis

Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum

Najnowsze wydanie podręcznika „Żyję i działam bezpiecznie” dla szkół ponadpodstawowych jest zgodne z nową podstawą programową z 2022 r.

Oprócz nowych zagadnień z podstawy programowej, takich jak elementy szkolenia strzeleckiego i sztuki przetrwania oraz cyberbezpieczeństwo, w podręczniku przedstawiono wiedzę na temat pierwszej pomocy – zgodną z wytycznymi RKO wydanymi przez Europejską Radę Resuscytacji w 2021 r., zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa państwa – z uwzględnieniem najnowszych zapisów dotyczących obronności, jak również zasady postępowania w sytuacjach kryzysowych oraz zagrożenia czasu pokoju.

  • Ułatwia realizację nowych zagadnień z podstawy programowej dzięki nowym, atrakcyjnym infografikom oraz ujęciu niezbędnych treści teoretycznych w czytelny i przystępny sposób.
  • Pomaga opanować wiedzę i umiejętności praktyczne dzięki wykorzystaniu sprawdzonych rozwiązań, takich jak proste algorytmy, czytelne instrukcje postępowania bogato ilustrowane poglądowymi zdjęciami oraz wyraźnie wyróżnione definicje i ważne informacje praktyczne.
  • Wspiera przyswajanie wiedzy przez zastosowanie różnorodnych, dostosowanych do potrzeb uczniów rozwiązań, takich jak mnemotechniki, podsumowania po tematach czy powtórzenia po działach Sprawdź, czy potrafisz.

Żyję i działam bezpiecznie. Zeszyt ćwiczeń do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum

 

Najnowsze wydanie zeszytu ćwiczeń „Żyję i działam bezpiecznie” jest zgodne z nową podstawą programową z 2022 r., wytycznymi resuscytacji krążeniowo-oddechowej wydanymi przez Europejską Radę Resuscytacji w 2021 r. i aktualnymi regulacjami w zakresie obronności. Pomaga utrwalić i sprawdzić wiedzę zdobytą na lekcjach. Dzięki miejscom na notatki może zastąpić zeszyt przedmiotowy.

  • Ułatwia naukę dzięki ciekawym, urozmaiconym ćwiczeniom o różnorodnej formie.
  • Umożliwia szybkie i łatwe powtórzenie materiału z lekcji dzięki zadaniom w formie algorytmów oraz ilustracji z opisami.
  • Pomaga utrwalić umiejętności praktyczne dzięki czytelnym zdjęciom odwołującym się do informacji w podręczniku.
  • Zawiera optymalną liczbę zadań, które zostały dobrane tak, aby można je było wykonać w krótkim czasie, zarówno w domu, jak i na lekcji.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję Q&A

Kto napisał "Pakiet Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik z zeszytem ćwiczeń do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum"?
Jarosław Słoma, Danuta Słoma są autorami tego podręcznika.
Obecnie dostępnych są kilka książek od tych autorów. Zdobycie reputacji, której efektem jest autorstwo wielu książek, wymaga nieustannego rozwoju i wytrwałości. Wielu autorów takiej liczby publikacji podręcznikowych ma doświadczenie edukacyjną, co daje im dodatkowe umiejętności dotyczące tego, jak najlepiej przekazać informacje uczniom. Pisanie podręczników bywa procesem, który może ciągnąć się miesiące lub nawet lata, a niektóre podręczniki szkolne mogą wymagać wielu rewizji i aktualizacji w miarę jak zmieniają się standardy nauczania czy poziomy aktualnej wiedzy.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Książka Pakiet Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik z zeszytem ćwiczeń do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum została przygotowana przez Wydawnictwo Nowa Era.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek szkolnych:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej szczegóły znajdują się w opisie kupowanego produktu.


O wydającym ten podręcznik:
Nowa Era to nie tylko wydawca podręczników, ale również partner dla rodziców, nauczycieli i uczniów, dostarczający najnowocześniejsze materiały edukacyjne. Poprzez innowacyjne podejście do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, zyskało zaufanie dziesiątek tysięcy szkół oświatowych w całej Polsce.

W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu odpowiednich zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź produkty do szkoły, z którymi warto wejść w rok szkolny.


Jeśli pomylę się podczas zakupów to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Pakiet Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik z zeszytem ćwiczeń do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>