Pakiet Krok w biznes i zarządzanie 1. Zakres podstawowy. Podręcznik i karty pracy do biznesu i zarządzania dla liceum ogólnokształcącego i technikum

Krok w biznes i zarządzanie 1. Zakres podstawowy. Podręcznik do biznesu i zarządzania dla liceum ogólnokształcącego i technikum Podręcznik „Krok w biznes i zarządzanie 1” do zakresu podstawowego zawiera treści dotyczące umiejętności miękkich, zarządzania projektami, gospodarki rynkowej i finansów...
75,98 * 84,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 72,21 zł

Opis

Krok w biznes i zarządzanie 1. Zakres podstawowy. Podręcznik do biznesu i zarządzania dla liceum ogólnokształcącego i technikum

Podręcznik „Krok w biznes i zarządzanie 1” do zakresu podstawowego zawiera treści dotyczące umiejętności miękkich, zarządzania projektami, gospodarki rynkowej i finansów osobistych. Został przygotowany z myślą o młodszym uczniu w szkole ponadpodstawowej i umożliwia łagodne wprowadzenie go w zagadnienia przedmiotu.

 • Ułatwia pracę z młodszym uczniem dzięki różnorodnym formom przekazu, małym porcjom wiedzy i przystępnemu językowi.
 • Zapewnia sprawną realizację materiału przez dostosowanie ilości treści w każdym temacie do jednej godziny lekcyjnej.
 • Przyspiesza naukę dzięki celom lekcji podanym w elemencie Zwróć uwagę na…, podsumowaniom zamieszczonym po każdej lekcji w elemencie W skrócie oraz Podsumowaniom zamieszczonym na końcu każdego działu.  
 • Umożliwia wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce dzięki elementom takim jak: studium przypadku, W praktyce, Przykład.
 • Wzbudza zainteresowanie ucznia przedmiotem dzięki nawiązywaniu do życia codziennego oraz czytelnym i atrakcyjnym infografikom.
 • Umożliwia szybkie utrwalanie wiadomości i umiejętności dzięki zadaniom powtórzeniowym.

Krok w biznes i zarządzanie 1. Zakres podstawowy. Karty pracy ucznia do biznesu i zarządzania dla szkół ponadpodstawowych

„Karty pracy ucznia” to publikacja skorelowana z podręcznikiem, zawierająca rozwiązania ułatwiające nauczanie biznesu i zarządzania w zakresie podstawowym. Klucz odpowiedzi do „Kart pracy ucznia” jest dostępny na dlanauczyciela.pl.

 • Ułatwiają pracę z młodszym uczniem dzięki różnorodnym zadaniom dostosowanym poziomem do jego wieku.
 • Skracają czas potrzebny na przygotowanie zajęć dzięki gotowym kartom pracy do każdej lekcji.
 • Pomagają zastosować zdobytą wiedzę w sytuacjach z życia codziennego dzięki zestawom pytań do każdej lekcji Z życia.
 • Kształcą umiejętność analizowania realnych sytuacji problemowych za pomocą Studiów przypadków.  
 • Zastępują zeszyt przedmiotowy dzięki miejscom na notatki oraz gotowej notatce z lekcji Zapamiętaj.

FAQ

Sprawdź sekcję FAQ

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik "Pakiet Krok w biznes i zarządzanie 1. Zakres podstawowy. Podręcznik i karty pracy do biznesu i zarządzania dla liceum ogólnokształcącego i technikum" został przygotowany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek szkolnych dzielą Cię trzy kroki:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autorów, nazwę wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej informacje znajdują się na stronie opisywanego produktu.


Jaki jest zakres nauczania tego podręcznika?
Książka ta jest rekomendowana dla osób na poziomie podstawowym.


O wydającym opisywany podręcznik:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne,które dzięki swojemu nowatorskiemu i holistycznemu podejściu do edukacji wyróżnia się na tle innych wydawnictw. Stawiając na nowoczesne sposoby pracy z uczniami, zdobyło zaufanie dziesiątek tysięcy edukatorów i placówek oświatowych w całej Polsce.

Do czego służą karty pracy?
Karty pracy to dodatkowe narzędzia edukacyjne zawarte w podręcznikach lub dołączane do nich, które zawierają różne ćwiczenia i zadania.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź produkty szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć rok szkolny.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Pakiet Krok w biznes i zarządzanie 1. Zakres podstawowy. Podręcznik i karty pracy do biznesu i zarządzania dla liceum ogólnokształcącego i technikum

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również




Odkryj radość z ogrodnictwa >>