Sok z brzozy

Jest 6 produktów.
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 6,28 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 13,69 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 13,69 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 14,30 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 19,30 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 7,80 zł

Sok z brzozy to idealny napój nie tylko w gorące i upalne dni, lecz także w okresie jesienno-zimowym, jest źródłem wielu cennych witamin. Znajdziemy w nim między innymi:

  • spore ilości witaminy C i B,
  • miedź, żelazo, wapń, potas, fosfor i magnez,
  • przeciwutleniacze, błonnik i ksylitol.

Mogą pić go osoby z wrażliwym żołądkiem i układem pokarmowym, idealnie wspomaga oczyszczanie organizmu. Sok pozyskuje się z pnia brzozy, chociaż można go uzyskać również z liści. W Polsce znany jest już od XIX wieku, był wówczas zwany także "oskołą".

W swojej ofercie posiadamy między innymi naturalny sok pozyskiwany z pnia brzozy, który przygotowany został na bazie ekologicznych składników pochodzących z kontrolowanych upraw. Sok z brzozy można spożywać samodzielnie bądź jako dodatek do herbaty lub innych napojów. Doskonale smakuje także z dodatkiem odrobiny miodu, syropu żurawinowego, malinowego lub pomarańczowego. Oprócz zastosowania wewnętrznego, posiada również zastosowanie zewnętrzne - stosuje się go w postaci okładów, a także płukanek do włosów.

Soki brzozowe należy przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, najlepiej w butelkach wykonanych ze szkła, a po otwarciu spożywać maksymalnie w ciągu 3-4 dni - po upływie tego okresu tracą one większość swoich drogocennych właściwości.

Mamy nadzieję, że rozsmakujecie się Państwo w ich doskonałym smaku - to nie tylko smaczny dodatek do naszej codziennej diety, lecz także naturalne źródło witamin, których nie zawsze dostarczamy w odpowiedniej ilości wraz z pożywieniem.

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe