Syrop klonowy

Jest 12 produktów.

Syrop klonowy pozyskuje się z krążącego soku wewnątrz pni drzew Klonów. Zebrany płyn gotuje się do momentu wyparowania wody i otrzymania gęstej cieczy o słodkim smaku, która następnie zostaje poddana filtracji. Cukry ulegają karmelizacji, czego wynikiem jest charakterystyczny kolor i klonowy smak. Uzyskany syrop to jeden z najbardziej popularnych syropów na świecie.

W ofercie naszego sklepu internetowego oferujemy syropy klonowe od certyfikowanych producentów, ceniących wysoką jakość produktów. Wszystkie sprzedawane przez nas syropy są w 100% ekologiczne, bez zastosowania jakichkolwiek konserwantów czy zamienników. Polecamy je jako dodatek do naleśników, wafli, ciast, owsianek, lodów, gofrów, musów, a nawet jako marynatę do mięsa i ryb. Ciekawy smak nadają także herbacie, kawie oraz lemoniadzie. Syrop klonowy posiada składniki mineralne takie jak: wapń, potas, mangan, magnez, fosfor, żelazo, witaminy z grupy B oraz antyoksydanty. Proponujemy syropy o pojemnościach: 125 ml, 250 ml, 500 ml.

Istnieją trzy typy klasyfikacji ekstraktów z soku klonowego:

  • Typ A - delikatny klonowy smak (złoto bursztynowy kolor)
  • Typ B - wyraźny klonowy smak (bursztynowy kolor)
  • Typ C - intensywny klonowy smak (ciemno bursztynowy kolor)

Ciemne syropy są bardziej intensywne i mają złożony smak (mogą być wyczuwalne nuty karmelu, wanilii, suszonych śliwek). Z kolei jasne syropy bardziej delikatne, czuć wyraźniej smak samego klonu. Wybierz wariant odpowiedni dla siebie! Wybierając syrop klonowy cena może różnić się w zależności od pojemności, producenta i jakości wykorzystanych składników, w naszym sklepie oferujemy jednak syropy klonowe doskonałej jakości w przystępnych wariantach cenowych.
 

Bio Planet Syrop klonowy 250 ml Bio -21%
w magazynie
Big Nature Syrop klonowy Typ A 250 ml Bio -17%
w magazynie
BioLife Syrop klonowy 330 g Bio -9%
w magazynie
NaturaVena Syrop klonowy 250 ml Bio -23%
w magazynie
Horizon Syrop klonowy C 950 ml Bio -15%
w magazynie
Targroch Syrop klonowy 350 g -14%
24,99 zł 28,90 zł
Targroch Syrop klonowy 350 g
w magazynie
Horizon Syrop klonowy c 500 ml Bio -11%
wysyłka w 24 godziny
wysyłka w 24 godziny
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe